Ogün Sanlısoy

cansuu demiş ki:
complex275 demiş ki:
aysu_ demiş ki:
"trail blazer" ı bulana helal valla :D
ben istanbuldan sipariş etmiştim :D
isteyene satabilirim :twisted:

Cidden mi ne zaman sipariş etmiştin??Değil onu siparişle almak "Korkma" yı bile sipariş üzerine cok büyük müzik marketler getiremiyor..Kaset olarak mı var elinde?ben ilgilenebilirm ;)
korkma da var trail blazer de (trail blazer kaset) özele mesaj at kac para veriyosun :twisted: :LOL:

complex275 demiş ki:
cansuu demiş ki:
complex275 demiş ki:
aysu_ demiş ki:
"trail blazer" ı bulana helal valla :D
ben istanbuldan sipariş etmiştim :D
isteyene satabilirim :twisted:

Cidden mi ne zaman sipariş etmiştin??Değil onu siparişle almak "Korkma" yı bile sipariş üzerine cok büyük müzik marketler getiremiyor..Kaset olarak mı var elinde?ben ilgilenebilirm ;)
korkma da var trail blazer de (trail blazer kaset) özele mesaj at kac para veriyosun :twisted: :LOL:

Kadıköy Akmar'ın en alt katında trail blazer'i bulabilirsiniz... :LOL:

Trail Blazer'ı dinlemiş biri olarak, ne "Korkma" yı ne de "O Gün" ü sevebilmiştim... Ogün ün o leopar desenli gibi gözüken gömleğine ve o imajına da alışamamıştım. "Ne yapıyor bu adam? Biri dur desin bu gidişata artık!" diye olayı büyüttüğüm de olmuştu itiraf edeyim :D. En sonunda biri dur dedi ve o kişinin de Tarkan Gözübüyük olduğu öyle bir belli oldu ki sound ile; derin bir "ohhh!" çekip gönül rahatlığıyla aldım ilk Ogün Sanlısoy albümümü :D. Sound daki büyük değişimin en iyi, beni sevindiren sebeplerinden biri de Metin Türkcan dır. Pentagram dan beslenen, beslenmiş 3 adamın emeğinin olduğu bir albümü dinlemek çok keyifli :D. Albümü alalı 4 gün olduğu için henüz tüm şarkıları sindirmedim o yüzden şarkıları tek tek irdelemeyeceğim şimdi. Ama bütünüyle o kadar iyi ki son 4 gündür başka birşey dinlemiyorum desem yeridir. Albümü her dinleyişimde elimi repeat düğmesine en sık götüren, beni çok çabuk saran iki şarkı Bilmece ve Dön Evine oldu. Bir Ben e Şebnem Ferah çok yakışmış. Sanki Şebnem Ferah ın albümünde Ogün Sanlısoy konuk vokalistmiş gibi hissettim ilk dinleyişimde. Kendin Oldun da Aylin Aslım ın vokali ilk önce pek algılanamasa da benim tarafımdan şarkının sonlarına doğru hah işte şimdi Aylin Aslım çıktı ortaya dedirttiriyor. Ogün ün sesi biraz baskın olmuş sanki ilk bölümlerde... Neyse işte şimdilik bu kadar yazacaklarım. Ben gayet bahtiyarım albümü aldığımdan. Tavsiye de ediyorum :D.

ooze bar sallandı..böyle mi konser olur..görmeliydiniz tek kelimeyle mühteşemdi..
ogün enerjisi ve dinyici enerjisi hiç tükenmedi,hep bir ağızdan bütün parçalarına eşlik edildi fre vermeden...tek kelimeyle harika harika ogün nü burdan kutluyorum böyle güzel bi konser yaşattığı için teşekkürler....

korkma albumunu dinlemedim ama o gun albumunu ilk dinledigimde trail blazer dan alıskın oldugum ogun u aradım ve albumden nefret ettim... ama zamanla o albumde hosuma gitmeye basladı...saydım tam bir faciaydı ama pencere,bana bi sor,yasıyoruz,kendine gel,dusmez kalkmaz guzel sarkılardı... uc albumunu aldıgımda ise o gun albumunun yuzune bir daha bakmadım... her sarkı ilk dinleyiste sardı... kayıt kalitesi super,ogun super,metin super herseyiyle mukemmel bir album... turkiyede yapılmıs en iyi albumlerden biri diyebilirim... sanki pentagram ın yeni albumunu dinliyormus gibi hissettim ilk dinledigimde... metin turkcan gercekten cok iyi bir gitarist... turkiye de birkac kisiyle beraber en iyilerden... umarım cok daha iyi yerlere gelirler bu kadroyla... yurtdısında da iyi isler cıkarabilirler bence bu soundla...

doğru türkiyede dinlediğim albümlerden en kalitesi ... beni etkileyen yönlerinden biride üretmesi ..üreten kişi sanatçıdır ..bütün söz ve bestelerin ona ait olması çok büyük bi başarı tek kelime ile alkışlıyorum..umarım bu albüm hakkettiği değeri alır...

Geri