Ogün Sanlısoy

çok kısa sürdü ama güzeldi.saçını bir kasabın kesmiş olasına da hem üzüldüm hemde çok güldüm.
ama saçları şimdi süper :D kasabı bulup şimdiki fotosunu gösteresi geliyo insanın :D

Pentagram bi ara gitarı üçledi gibi bir haber cıktı. O haberin akibiyeti nedir bilemem ama sanırım Pentagram lead vokelleri ikiledi. Yani anlatmak istediğim Ogün ün de konserde yer alması sevindirdi. Bu arada devamıda gelir inşallah. Bu arada Demir Demirkan da ABD (kahrolsun) deymiş. Keşke o da olsaydı, bu özel günde inşallah onuda marttaki konserde görürüz

www.taylanayik.info

bende live da olcam ama içeri girebilecek miyim onu bilmiyorum bakalım şansımı deneyeceğim işallah girebilirim ya bu arada ogün sanlısoy çilekeş ve emre aydın la turne gibi bişeye mi çıkıyomuş öyle bişey duydum ya fan sitede de öyle bişey yok ama arkadaş internette görmüş çilekeş ve emre aydın la birlikte çorum da filan konser verecekmiş bilgisi olan varsa söylesin lütfen eğer öyle bişey varsa çorumdaki arkadaşlara söyleyeyim de gitsinler

niye bütün konserler ben ankaradayken oluyor :cry:

live ın yönetimi berbat olduğu için 18 yaş altındaki arkadaşlar da çok rahatça girebilir sorun çıkmaz yani ki 18 yaş altındaki arkadaşlar live daki kurban konserine elini kolunu sallaya sallaya girmişti :D

zeynep_busra demiş ki:
niye bütün konserler ben ankaradayken oluyor :cry:

live ın yönetimi berbat olduğu için 18 yaş altındaki arkadaşlar da çok rahatça girebilir sorun çıkmaz yani ki 18 yaş altındaki arkadaşlar live daki kurban konserine elini kolunu sallaya sallaya girmişti :D
içimi ne kadar rahatlattın var ya bilemezsin ya valla işallah girebilirim

Evet ya Kadir'in ayrılması çok kötü oldu sonuçta "ÜÇ" albümünü kaydetmiş biriydi..İnş. şartlar yine eskisi gibi olur da gruba geri döner.. Kadir yerine zardanadamdan "Utku Kırca" basın başına geçicekmiş.. Utku da sıkı bas çalıyor ama Kadir kadar iyi olacak mı bilemiyorum .. :roll:

Geri