Ogün Sanlısoy

bu gibi üzücü durumlar forumlarda sık sık karşımıza çıkıyor. insanlar kurallar konusunda biraz daha dikkatli olsa hiç meydana gelmeyecek o kadar çok olay var ki. Konunun biraz dışına çıkmış olsakta, bende bir forumda moderatör olarak içimi boşaltma isteği duydum.

Saygılar...

ogünün ilk albümünün iyi olduğu görüşüne katılmıyorum...bana göre iyi bir albüm değil...başkoyduk şarkısı dışında diğer şarkıları sevmedim..özelliklede kaybettik severken bana çok ünlü bir george harrison şarkısını anımsatır,hatırlatır...ama ogün ve üç albümü kaliteli albümlerdir..
önceleri sabah akşam dinlerdim ama şimdi gerek duymuyorum...

ayrıca info konusundada bir yorum yapacak olursam o forum yeni açıldığında kayıt olmuştum ama artık daha yazmıyorum..adminlerinde o kadar kötü insanlar olduğunu düşünmüyorum...ve forumda çok ama çok gereksiz konularında açıldığını biliyorum...zaten gereken açıklamalar adminler tarafından burda yapıldı fazla söze gerek yok...

ogün sanlısoy artık 3.klibi çekip üniversitelerdeki bahar şenliklerinde yer alsın...bu albüm hakkettiği yerde değil..bu gidişlede olmayacak...

ogunsanlisoy2bymehmeturqc2.jpg

ogunbymehmeturgutki3.jpg

mehmet turgut 'a teşekkürler..

ve pentagram zamanlarından fotoğraflar...

bu fotoları bulup infoya koyan crazymüge ye teşekkürler..

celeb03xy2vd7.jpg

pentagram01ke5sv1.jpg

Sevgili Akif sen forumdan sürekli şikeytçiydin zaten..Atılman senin için iyi olmadı mı?

Ogün konuşulduğunda hep Ogün konuşuluyo diyen başka konular konuşulduğundada hiç Ogün`den bahsedilmiyo diyen sendin...süreki konular açıp durdun..bunu başka forumlardada yapabilirdin ama sen inat ettin..Forum düzenini sürekli bozmaya kalktın...
Ayırca yöneticilerimiz kaç kişi 1 hatasında attılar söyler misin?

neyse info sensiz de süper,sende infosuz süper olmaya çalış ama görüyorum olamıyosun ki böyle saçma sapan şeyler yazıyorsun...

Yasin abi birşey değil bu arada...İnşallah daha bir sürü foto bulcaz :D

sanat için soyunmuş gbi komik bir cümle kuracağım ama doğru. Resimleri ilk kez görenler şoka giriyor nitekim ben de şok olmuştum :D Mehmet Turgut'un diğer fotoğraflarını yani çalışmlarını takip ederseniz ya da resmi sitesi var ordan bakarsanız oradaki bir sürü benzer konudaki resimle karşılaşacaksınız ve onların yanında abest gelmeyecek. Ogün Sanlısoyla yakın zamanda yapacağımız röportajın önemli sorularından biri de bu olacak sanırım ''neden soyundn Ogün?'' ama Tailblazer zamanında konserlere de genelde üstüne bir şey giymeden sadece deri pantolon ve çizmeyle çıktığını düşünürsek fotoğraflar gayet normal geliyor :D

Hürriyet Gazetesi'nin haberi:
Biri dijital fotoğraf mı dedi?

Kaç zamandır sanat paylaşım sitesi Deviantart’da gözümüz bir fotoğrafçının işlerine takılıyordu. Aslında takılmaktan çok hayranlık uyandıran çalışmaları görünce, yüzümüzde adı henüz konulmamış ifadeler beliriyordu da diyebiliriz.

Dijital fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut’un Doğa Rutkay, S’Nek TV’den Türkü Turan’dan sonra üçüncü çalışması rockçı Ogün Sanlısoy ile olmuş. Fotoğraflar tabir yerindeyse mükemmeller. Daha önce Cem Adrian’ın da albüm fotoğraflarını çeken Turgut’un sitesi www.mehmetturgut.com’u fotoğrafçılığa ilgi duyuyorsanız tavsiye ediyoruz.
Ayrıca farklı bir Ogün Sanlısoy resmi için:
http://kelebek.hurriyet.com.tr/tirtil/6366044.asp?gid=194

Fotokritik sitesindeki yorumların birinde fotoğrafın hikayesi olduğu söyleniyor ama hikayesi anlatılmamış.Mehmet Turgut'un diğer fotoğraflarına bakınca fotoğrafın fotoğrafçı tarafından kurgulandığı Ogün'ün sadece model olduğu anlaşılıyor.Neden soyundu diye tartışmak yerine ne anlatıyor diye tartışmak daha doğru bence.Çok soyut olduğu için ben anlamadım ama yüz ifadesi ve siyah tülün sembol olduğu saçların hareketlilik kazandırdığını düşünüyorum.siyah tül kötülüğü,umutsuzluğu anlatıyor olabilir.Tülün aralanması ise umut arayışı olabilir.

crazymuge demiş ki:
kenan_evren demiş ki:
Ogün Sanlısoy niye soyunmuş bileniniz var mı?
bu ne biçim soru yaa...Ogün niye soyunmu bileniniz var mı? :evil:

Ona izin verirsen biz karar verelim. Herkesin bilgi edinme hakkı vardır. Daha doğrusu bi insan durduk yere soyunmaz. Vardır bi sebepi ayrıca bunu da dinleyicileri tarafından da sorma gibi bir hakkı olduğunu sana belirteyim. Sence nasıl sormalıydım. Ayrıca burası FORUM dur Her konu tartışılır. Atışma yeri hiç değildir. Eğer bi şikayetin varsa özel mesaj atarsan sevinirim

Geri