Ogün Sanlısoy

kenan_evren demiş ki:
crazymuge demiş ki:
sen polemiklerde çok bulunuyosun belli..
Eğer neden tepki verdiğimi anlamadıysan sana cevap bile vermem ben..

NEYSE OGÜN SEVERLERE DUYURULUR...
OGÜN SANLISOY 8 HAZİRAN CUMA ANKİROCKFESTTE...

ayrıntılı bilgi
www.ankirockfest.com
Sana sorumu beğendirecem biliyorsan cevap ver bilmiyorsan sen polimik yaratma

ya az beyinli arkadaşım acaba fotoğraf çekilicek ya...
Hani Mehmet Turgut un çalışmaları genelde bu şekilde oluyor ya..O yüzden anladın mı...

Ogün gidip ben soyunayımda öyle çek daha dikkat çekici olur diyecek hali yok herhalde...
Anladın mı... :LOL: :LOL: :LOL:

FORUM KURALLARI

7) Olayları kişiselleştirmek, birebir kavga etmek, olayları hakaret boyutuna taşımak kesinlikle yasaktır. Haklı haksız aranmaz, tüm taraflar atılır. Size hakaret edildi ise cevap vermeyin, yönetime şikayet edin, gereken yapılır. Adaleti siz sağlamaya çalışmayın. Derdinizi özel mesaj veya irc ile halledin. Nasıl yeni tanıştığınız biriyle dışarıda tartışırken "beyin özürlümüsün arkadaş" diyemiyorsanız burada da diyemezsiniz. Aradaki monitör ve klavye size bunun için cesaret vermesin. Eğer cesaretiniz varsa çıkın aynı şeyleri kimseyi rahatsız etmeden dışarıda yapın. Bu durum sanatçılar hakkında yaplılan yorumlar için de geçerlidir. Sanatçıları eleştirirken terbiye sınırlarını aşmayın. Hakaret olayında uyarı sözkonusu değildir, hakaret edenler direk olarak atılır, zira bunun Forum Kurallarıyla alakası yoktur, "bilmiyordum" diyemezsiniz, insanlıkla ilgili birşeydir bu, ve karşıdakine hakaret edebilen insanları burada istemiyoruz

panik_431 demiş ki:
crazymuge demiş ki:
panik_431 demiş ki:
eyyyyyyy ogün abi sesimi duyuorsan Sivas'a da gel...n'olur!
infoda "Ogünün beklendiği yerler" diye bir başlık var oraya yaz derim..Malum Ogün Sanlısoy sitemizin takipçisidir...
:LOL:
niyeyse sitemizi rahat bırakmıyo :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

verdiğin bilgi için saol...yüzsüzlük yapıp 100 tane mesaj atıcam :twisted:

yapma abi başlık kapanır :)

ama ben bulamadım dediğin başılığı ''www.ogunsanlisoy.info'' da bi zahmet hangi topik'de olduğunu söylersen sevinirim.
şimdiden teşekkürler.

ya infonun burda ne işi var hayret bişey kaldıki bu insanlar durduk yere adam gönderecek insanlar değiller o kadar başlık açtım hiçbiri kilitlenmedi gereksiz başlıkları tutacak halleri yok heralde dimi arkadaşlar bide önceden uyarı yapıyolar sanırsam bence konuşmaya gerek bile yok bunları başlık OGÜN SANLISOY

yuxexesbysartlireflex63gg4.jpg

yorumsuz... yorumlarınızı bekliyorum :LOL:

Geri