Ogün Sanlısoy

arkadaşım sen o cd'yi geri ver. muhtemelen cd'de bi sorun var. ben direk bilgisayarda dinlemeye başladım. anında açıldı media player. kaydettim bi güzel. hiçbir sorunla karşılaşmadım. acilen aldığın yere geri ver ve yenisiyle değiştir derim. kolay gelsin şimdiden...

arkadaşlar ben trail blazer albümünü hiçbiyerde bulamadım.internette fln da aradım ama yok.sadece anadolurock.com diebi site var orda iki şarkıyı dinleyebildim.fly forever ve livin on the lies.çok baba şarkılar.o ses bu adamdan nası çıkıyo ya?kuzeni gırtlak kanseri olmuş diodu bi arkadaş inşallah ogünde de olmaz.gerçi böyle güçlü bi gırtlağa pek bişey olmaz ama :D

PeNtAgRaM_BoY, çok komiksin arkadaşım :D . windows media player açıkken cd'yi takarsan direk görüyo cd'yi. ondan sonra cd kopyala'ya gir. albüm bilgilerini al de. gayet güzel herbi şeyini aratıp alıyo. ondan sonrada kopyala de. muazzam bi şekilde kopyalıyo. :twisted: yok öyle bişi anlayacağın...

arkadaşlar her ikiniz de haklısınız. neden mi albümün ilk baskılarında copy kontrol yüzünden o sorun oluyomuş. ogün sanlısoyun web sitesinden sorunumu anlatan bir mail attım ve hemen cevap aldım. cd mi değiştirme sözü verdiler saolsunlar. ama sonraki baskılarda böyle birşey yokmuş. ayrıca ilginize teşekkür ederim.

albüm çok kötü adam çok kötü... medya player problemi yaşayan arkadaşlar fazla üzülmesin bence. böyle yıllardır müzikle uğraşan birisinin böyle bir vokalle karşımıza çıkacağını sanmazdım. şarkılar çok kötü ...
kıyafetlerine söyleyecek tek söz BERBAT... işi zor en azından ben beğenmedim... kolay gelsin , ama oda gelmez... gelsede ilgilenmem..
yani hiç sevmedim...

adoman demiş ki:
albüm çok kötü adam çok kötü... medya player problemi yaşayan arkadaşlar fazla üzülmesin bence. böyle yıllardır müzikle uğraşan birisinin böyle bir vokalle karşımıza çıkacağını sanmazdım. şarkılar çok kötü ...
kıyafetlerine söyleyecek tek söz BERBAT... işi zor en azından ben beğenmedim... kolay gelsin , ama oda gelmez... gelsede ilgilenmem..
yani hiç sevmedim...

öncelikle bu kadar sert bi eleştiri yapmanın mantığını anlayamadım. genellikle eleştiriler yapıcı anlam taşırsa bi işe yarar. senin şu yaptığın ancak karalama oluyo. çok genel konuşmuşsun. diğer insanların görüşlerine biraz saygılı olmayı dene bence. bende aynı albümü dinledim ve gayet hoş olduğuna inanıyorum. kıyafetlerindeyse sana katılabilirim, ama adamın kendi zevki. neyse biraz daha yumuşak bi dille ve yapıcı eleştiriler yapmaya davet ediyorum seni...

kusura bakma eleştri hızlı ve sert olur bence, direk sonuca ulaşmak...
bu ülkede yaterince haluk levent kıraç var...
onlarla ilgili ne düşünüyorsun? vereceğin cevabı yanıtsız bırakabilirim...

adoman demiş ki:
yani hiç sevmedim...
aynen katılıyorum sana kendisinin Türk rock müziğine katabiliceği hiçbişey olmadıını düşünüyorum.eskiden katamamıştır,büyük ihtimalle bundan sonra da katamayacaktır.

adoman demiş ki:
kusura bakma eleştri hızlı ve sert olur bence, direk sonuca ulaşmak...
bu ülkede yaterince haluk levent kıraç var...
onlarla ilgili ne düşünüyorsun? vereceğin cevabı yanıtsız bırakabilirim...

bahsettiğin tarz yani yurdum insanının anadolu rock olarak tabir ettiği tür bana pek yakın değil. o yüzden dinlemem. ogün sanlısoy'a gelecek olursak, adam zamanında canavar gibi pentagramda vokal yapmış ve hakkınıda vermiş. şimdide biraz daha piyasa bi albüm yaparak para kazanmayı hedeflemiş. belkide sadece bu tarza yönelmek istediği için bunu yapmıştır bilemem, ama adama "berbat, bu ne böyle?, aman tanrım!" şeklinde yorumlar yaparak hiçbi yere gelinemez. bence eski tarzı daha iyiydi ya da oldum olası haz etmem bu albümüde tutmadım şeklinde bi yorum daha ılımlı olurdu. küfür edercesine yazılan şeyler ancak zarar verici olabilir. en azından adamın emeğine saygılı olman gerekir diye düşünüyorum. umarım hayatın boyunca kimse seni böyle eleştirmez...

Herkese merhaba
Ogün'ün son albümünü dinleyince biraz garipsedim. Ama bazı albümler dinledikçe anlam kazanır benim için,belki bu albümde öyle olur. Bu arada elinde Ogün'ün Korkma albümü olan var mı? Bi arkadaşıma hediye etmek istiyorum ama hiç bi müzik markette yok :( Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Mutluca Kalın...

Klibi olan bir parçasını dinledim(ikinci bir klibi var mı, bilmiyorum). Melodik olarak hoşuma gitti ama, gerçekten çok fazla tekrarlıyor. Parçada farklı birşey yok. Aynı akor, aynı ritm, solo tatmin edici değil.. Ama melodik olarak hoş. Sözün en sonunu da pek tutturamamış olsa da, sözleri başarılı. Bu arada vokalde rahatsız edici bir durum yok.

Geri