Ogün Sanlısoy

Umut Kuzey'le Konuşarock programı KRAL TV ekranlarında tüm hızıyla her hafta farklı grup ve müzisyenleri ağırlayarak devam ediyor. Bu haftaki konuğumuz Türk Rockın önemli bay vokallerinden OGÜN SANLISOY olacaktır.

26.01.2007 Cuma Akşamı saat 23:30 da programı izlemeyi kaçırmayın...
( program saati 23:30 a alınmıştır arkadaşlar, karşıklık olmasın. )

Ayrıca program sırasında 2030 a mesaj yollayarak Ogün Sanlisoya sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ve beğendiği soruyu sorana da Ogün Sanlisoy imzalı gitar hediye edilecek.

İyi seyirler, Rockça ve sevgiyle kalın...

delikarakedi demiş ki:
Umut Kuzey'le Konuşarock programı KRAL TV ekranlarında tüm hızıyla her hafta farklı grup ve müzisyenleri ağırlayarak devam ediyor. Bu haftaki konuğumuz Türk Rockın önemli bay vokallerinden OGÜN SANLISOY olacaktır.

26.01.2007 Cuma Akşamı saat 23:30 da programı izlemeyi kaçırmayın...
( program saati 23:30 a alınmıştır arkadaşlar, karşıklık olmasın. )

Ayrıca program sırasında 2030 a mesaj yollayarak Ogün Sanlisoya sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ve beğendiği soruyu sorana da Ogün Sanlisoy imzalı gitar hediye edilecek.

İyi seyirler, Rockça ve sevgiyle kalın...
Kesinlikle bu program kaçmaz:)

Rock müzik üzerine aradığınız herşey bu programda..

Türk rock müziğinin çok sevdiğimiz isimlerinin sıcak sohbetleri ve canlı performanslarıyla konuk olduğu programda bütün hafta boyunca gönderilen sms oyları sonucunda belirlenen bir de amatör rock topluluğu canlı performansıyla yer alıyor..

Sunuculuğunu Umut Kuzey'in üstlendiği, 26.01.2007 Cuma saat 23:45'te yayınlanacak olan "Konuşarock"ta muhteşem bir bölüm sizleri bekliyor..

Konuşarock'ın bu haftaki konuğu;

Bir dönem Türk rock müziğinin en önemli gruplarından Pentagram'ın solistliğini yapan ,Pentagramla yollarını ayırdıktan sonra solo müzik kariyerine başlayan ve geçtiğimiz sene çıkardığı "ÜÇ" isimli üçüncü solo albümüyle de başarısını devam ettiren OGÜN SANLISOY..

Cuma'yı cumartesiye bağlayan gece Türkiye'nin Kral'ında rock müzik durağında buluşalım..

kaynak : www.kraltv.com.tr

umut kuzey artık ezberlediğimiz klasik soruları ardarda sıraladı sağolsun'pentegram ogün albümünü nasıl etkiledi' 'sen şu tarihte surda doğmussuN' GİBİ bir sürü yaratıcılıklar(!) gösterdi..olsun napalim ogün için izlenmeye değerdi sonucta....

soulcalibur demiş ki:
Ben programın tamamını kayıt ettim.. Artık birinize veririm infoda izlemeyenlere ulaştırısınız olur mu ???
Ama önce videonun kalitesini değiştirmeliyim dvd kayıtı vcd yapıcam çok bi farkı hissetmiceksiniz.. Çünkü kotalı kullanan arkadaslara haksızlık olur dvdyi indrimeleri boyutu bir hayli büyük..Ben kısa zaman sonra söylerim burada bir arkadasa veririz infoda yayınlar..Gardiyan sana veririm :LOL: :D

Kayıt infoya konuldu mu? ben tam izleyemedim, tekrarını da izleme imkanım olmadı.Video ya nasıl ulaşabilirim.

Geri