Ogün Sanlısoy

kenan_evren demiş ki:
Sınırlı zaman içinde çok yoğun calışacanıza bunu daha uygun bi zamana dağıtarak yapsanız daha iyi olurdu. Sizin işiniz forumu yapmak gerekirse biz beğeniriz...
önemli olan süper bir forum yapmak değil,içini doldurabilmek. kes sesini de adam gibi yorum yap şuraya kimsenin de asabını bozma,git kendin aç bir fan sitesi,sonra uğraş milletle, kimsenin emeğine dil uzatamazsın sen.

Ne bedava arkadaşlar anlamadım. Beğenen girer ,beğenmeyen girmez. kimse kolaya kaçmadı. Gördüğünüz sadece giriş ve forum kısmı . Site halen yapılıyor. Daha % 5 lik kısmı bitti.

Şu bilinmelidir ki www.ogunsanlisoy.info herkesin gıptayla baktığı ve iki yıldır hedef şaşmadan giden , kaliteden ödün vermeden giden sayılı rock platformları arasındadır. Bir çok sanatçı fan sitesinden "keşke biz de sizin gibi olabilseydik " dediklerini biliyoruz, bizzat şahit oluyoruz.

Diğer sanatçı fan sitelerini de bilmiyor değiliz . Biraz gözlem yaptığınız da Ogunsanlisoy.info'nun ne kadar büyük bir platform olduğunu anlayacaksınız. Hedefinde sapmadan ilerleyen , seviyeyi düşürmeyen bir fan sitemiz var . Ne mutlu bize .

Kaan'a ve girişi düzenleyen Hasan abime teşekkürlerimi sunarım. Ellerinize sağlık.

İt ürür kervan yürür , daha yolumuz var bizim ...

Asabın bozulursa ne olur . Ben adam gibi yorum yaptım beğenmiyorum var mı ötesi . Ben adam gibi yapıcı bir yorum yaptım ama sen anlamadın galiba. Hatırlatayım burası forum herkes istediği düşünceye sahiptir ve forumda tartışır. Benle atışma problemin varsa özel mesaj atarsın. Asıl sen sesini kesde milletle atışcana git forumu düzelt.

kenan_evren demiş ki:
Asabın bozulursa ne olur . Ben adam gibi yorum yaptım beğenmiyorum var mı ötesi . Ben adam gibi yapıcı bir yorum yaptım ama sen anlamadın galiba. Hatırlatayım burası forum herkes istediği düşünceye sahiptir ve forumda tartışır. Benle atışma problemin varsa özel mesaj atarsın. Asıl sen sesini kesde milletle atışcana git forumu düzelt.
seni tanımam etmem,iyiki de tanımıyorum zaten. işte dediği lafa bak git forumunu düzelt.sana güzel bir forum sunmak zorunda değiliz. git defol nerde Ogünü dinlersen dinle, bizim verdiğimiz emeğin milyonda birini vermeyip bir sürü şey bekleyenlerdensin. girme siteye o zaman,seni zorla sokmaz kimse. ya saygını bilip emeğe saygı duyacaksın,bilmeden yazmayacaksın ya da ortamda sallayama devam edeceksin burda yaptığın gibi.yazmaya devam et sen,cevap vermeyeceğim daha fazla.

kenan_evren demiş ki:
En ufak eleştiriği kaldıramayıp hazmedemiyorsanız bu işe hiç girmeyin.

Ne uzatıyosun kardeşim. Beğenmiyorsan girme. Zorla almıyoruz ya sizleri foruma. O bizim işimiz ,biz öyle istiyorsak öyle olur. Beğenene eyvallah beğenmeyene güle güle bu kadar basit. Kapatın bu konuyu uzamasın...

herıf cok saglam... ülkemızdee sağlam muzık yapan cok ama cok kısı var ama pıyasa albumlerı cıkarmak zorundalar o yuzden bazıları akıpp gıdıyor...

Bencede arkadaşlar beğenmeyenlere de saygı duyup cevap vermemek lazım ama yazarken "kolaya kaçılmış" fln yazılırsa cevabı hakediyor ister istemez..neyse beğenen yada beğenmeyen tüm fanlar,infomuzun yeni halinin ipuçları bu forum.tüm Ogün fanlarının başımızın üstünde yeri var ayrıca ;)

yasin_ibar demiş ki:
kenan_evren demiş ki:
En ufak eleştiriği kaldıramayıp hazmedemiyorsanız bu işe hiç girmeyin.

Ne uzatıyosun kardeşim. Beğenmiyorsan girme. Zorla almıyoruz ya sizleri foruma. O bizim işimiz ,biz öyle istiyorsak öyle olur. Beğenene eyvallah beğenmeyene güle güle bu kadar basit. Kapatın bu konuyu uzamasın...

1,"Sen kalk it ürür kervan yürür" diyerek karşındaki kişiye hakaret et ondan sonra utanmadan birde konuyu ben uzatıyormuşum gibi beni şuçla bu işler bu kadar basit değil (YASİN) Sana kullandığın kelimeyi aynen iade ediyorum kötü söz sahibine aittir ,kişi kendini nasıl biliyorsa karşındaki herkesi öyle sanırmış
2, Ben forumda konuyu kapatmak için arkadaşına atışma problem varsa özel mesaj at dedim o kalkmış hala forumda sallıyor Sizin karşınızda çoluk çocuk yok , Öyle kes sesini defol git diyerek insanları susturamazsınız.
3,Cevap gelmezse bu son mesajım ama cevap vermek isterseniz kullanacağınız kelimeri secerek kullanın ilerde aleyhenize dava konusu olmasın denemesi bedava.

Arkadaşlar yeter lütfen ya.. :?
Tamam oldu bitti..ve burası infoya ait başlık değil.tamam fan sitesi diye haberleri fln veriyoruzda info hakkında ki eleştrileri eğer üyeyseniz infoda yapmanız daha doğru olur.Burada yapanlara da saygımız sonsuz ama info adına bi tartışma çıkmasın .başlık:
Ogün Sanlısoy için :!:

Geri