Ogün Sanlısoy

Bende müziklerimi bilgisayarda dinlediğimden kopyalamıştım. İlkini media playerla, ikincisini ise winamp pro ile.

Neden bilmiyorum ama hafif cazırdıyor şarkırlar, Frekansta izlediğimde öyle bi ses çıkmıyordu. Zaten Frekansta dinledikten sonra almaya karar verdim.

Albümün fiyatı da iyi olmuş, Kopyacilikla mücadelenin ancak böyle olacagini anlamaya başladi şirketler.
Ahmet Altan 3 milyon
Ogün 7.5 milyon
Demir 7.5 milyon
Bende tomarla para yokki bir cd ye 30 milyon para vereyim ...

ilk albümünü bir türlü edinemedim....
ve birçok kopya cd sini gördüm ogünün.. önüne geçemezler böyle şeylerin. insanların birşeyleri anlaması gerekiyor. ne kadar vururlarsa vursunlar kafalarına devam eder bu olay.
bu albümde ise yar olmadın , pencere ve düşmez kalkmaz gibi parçaları çok iyi olarak nitelendiriyorum. ayrıca sitesinde okuduğuma göre.. yunanistana bir etkinliğe türk rock dalında katılacakmış.. doğrusu şaşırdım 8O

TheCeLL demiş ki:
ulyanov demiş ki:
TheCeLL demiş ki:
elimde trail blazer albümü (orjinal) var isteyene gönderebilirim.. nasılsa dinlemiyorum bıktım.

istiyorum
mesajın atılma sırası değil benim görme sıram önemliydi ulyanov.. kusura bakma başka bir arkadaşa gitti albüm :) fakat mp3 isteyene de bir türlü ulaştırabilirim.. elimdeki albüm kaset halinde.. yine de bir ikinci alternatif çıkıyor :)
İyi İyi kafa adamdır ogün hatta bi ara trabzonsporda oynamıştı yanlış mı hatırlıyorum :p

[/quote]İyi İyi kafa adamdır ogün hatta bi ara trabzonsporda oynamıştı yanlış mı hatırlıyorum :p[/quote]
her gördüğün sakallıyı deden mi zannediyorsun arkadaşım :LOL:

CoVeR_RoLL demiş ki:
PeNtAgRaM_BoY demiş ki:
bu kraltv ye öyle bir gıcığımki kimse bu konuda benle yarışamaz ayrıca nev ve mor ve ötesi de çıkıyo
+1000

ülkemizde kaç tane müzik kanalı var ki....
bunlardan hangisi tamamen rock çalıyor :?:
bu nev,mor ve ötesi ve ogünle veye diğer sanatçılarla ilgisi olmayan bir konu.bu bağlı bulundukları şirketlerin tutumu...bu sanatçıların benim klibimi ora yayınlamasın şura yayınlasın diye bir şey söz konusu olamaz.

Geri