Ogün Sanlısoy

Albüm çıktı ama sanırım henüz müzik marketlerde yerini almamış lansman gecesinde albüm satışa sunuldu kaçıranlar artık nasıl temin edebilirler onu bilemicem saykodelikzade arkadaşım sorun yok korsanda alabilirsin istersen yada bikaç ay bekle yarı fiyatına düşücektir emin ol ama hayransan zaten 20 ytl'sine bile bakmazsın direkt alırsın demekki pek bi hayranlık yok anladığım kadarıyla

ben o yorumu kendim için yapmadımki ben tabiki alırım ilk korkma cd sinden 3 tane almıştım zaten ben gerçekten bahsediyorum millet 10 ytl bile veremiyor bi cdye ki ülke koşullarında bu fiyat bana göre fazla sonuçta çoğu kişi download etcek ki şu an zaten albüm mp3 sitelerinde var bile neyse eğer kendisi çıkarmışsa bu albümü piyasa koşullarını biliyordur 20 ytl herkes vermez sevme-sevmeme meseleside değil bu mp3 ünü indiren insanlarda seviyor bu sanatçıyı neyse bitmiş olan bi piyasada pek bi iş yapacağına inanmıyorum

Bende diyorum ki albümde bir dvd ve bir cd var.Sen içinde dvd olan bir albümü ne kadara alabileceğini sanıyorsun? Şarkıları netten çekebilirsin ama dvdnin içindekileri sanmıyorum bir yerde bulabileceğini.

fiyatı pahalı olabilir ancak denildiği gibi arşivlik bir albüm bu. diğer Ogün albümlerini orjinal alanlar bunu da alacaklardır eminim, zaten bu albüm aman iyi satsın, çok iyi para kazanalım diye değil, fanların çok yoğun istekleri üzerine yapılmıştır.tabiki gönül ister çokça satsın ve verilen emeğin karşılığı bulunsun ama malesef böyle bir şey her zamanki gibi olmayacaktır ancak yoğun ilgiyle bekleyen PEK ÇOK kişi zaten alacak ve arşivine ekleyecektir.zaten bu albümdeki tüm şarkılar herkeste mevcut,mevcut olduğu halde cd olarak ellerinde olmasını istediler ve 2 yıl beklenildi bu albüm için, 2 yıl da OGün Sanlısoy ve ekibi hem telifleri almak hem de düzenlemek için uğraştı, böyle başkalarının uğraşacağını sanmıyorum üzerinden 8 yıl geçen bir albüm için

ogün sanlısoyun korkma albümünü ilk cıktıgı zamanlar kuzenim sayesinde dinleme fırsatı bulmustum onda da kaset olarak vardı ve böyle bişey bekliyodum kesinlikle alıp arşivime eklicem ogün abi hakediyo bunu...

korkma şarkısının 2007 versiyonu hayko cepkinin harika düzenlemesiyle daha da güzelleşmiş. ogünün kemancıdaki albüm tanıtım gecesi gerçekten profesyonelce düzenlenmiş bir geceydi. duvarda slayt gösterisi (ki burdaki fotoğraflar gerçekten bir sanat eseri), albümde bulunan dvd nin gösterimi, salon dizaynı ve ardından konser..gerçekten süperdi. mekanda jeneratör olmayışından kaynaklanan minik bir teknik arıza oldu ama olur böyle şeyler. es geçiyoruz :)

alın valla bıkaç paket sigara içmeyiverin.gerçek fan albümün nezaman çıkacagını bilir parasını biriktirir.ogün abimize deger.valla bu albümüde artık mp3 olarak indirirseniz vicdanınızın sızlaması lazım.adam dinleyiciler istio die cıkarttı.alıcaz tabe zengın arkadaslar bıkactane alsın.ne bıleyım hedıye falan verin arkadaslarınıza.sevaptır;-)..hem nekadar cok satarsa yakında gelcek olan akustik albume ,klıplere ,konserlerede alt yapı olcaktır..

alın valla bıkaç paket sigara içmeyiverin.gerçek fan albümün nezaman çıkacagını bilir parasını biriktirir.ogün abimize deger.valla bu albümüde artık mp3 olarak indirirseniz vicdanınızın sızlaması lazım.adam dinleyiciler istio die cıkarttı.alıcaz tabe zengın arkadaslar bıkactane alsın.ne bıleyım hedıye falan verin arkadaslarınıza.sevaptır;-)..hem nekadar cok satarsa yakında gelcek olan akustik albume ,klıplere ,konserlerede alt yapı olcaktır..

Hayko yapmış gene yapacağını helal olsun nasıl düet o ya Ogünle süper... umarım Ogünün yada Haykonun bir daki albümlerinde birlikte bu tarz ortak calışmaları olur. Benim cok hoşuma gitti...

kenan_evren demiş ki:
Hayko yapmış gene yapacağını helal olsun nasıl düet o ya Ogünle süper... umarım Ogünün yada Haykonun bir daki albümlerinde birlikte bu tarz ortak calışmaları olur. Benim cok hoşuma gitti...

aynen korkma çok güzel olmuş haykonun ellerine sağlık kaybettik severken ve anla dünü eski tadından çok daha farklı hiç tad vermedi açıkcaşı

Ben ikisini de sevdim.Sadece Kaybettik severken, hafif depresif bir şarkı olduğu için hızlı söylenmesi duygusunu götürmüş şarkının biraz.Enstrumantal açıdan daha iyi olmuş ama şarkılar.

Geri