Ogün Sanlısoy

aman allahım ne güzel fotoğraflar bunlar... sitesine yollasana :) eminim çok hoşuna gider ;) süper bir sahne performansı var ya...ben bir defa izledim yenimelekte ama sabırsızlıkla bekliyorum birdaha izleyebilmeyi :D

25 Subatta voxta Sahne aLacak büyük bir ihtimalle..Yani esradan İki gün sonra..Bende Hastayım Ogüne..Manyak adam yaws.

ya adam iyi, hoşta..hatta ben bi ara ogünü birine benzetmeden önce (burası özel bi konu oluyo =)) ) bende çok severdim de..neyse..ama adam çok kötü dans ediyo yaa !!

yoncimik demiş ki:
-GUITARIST- demiş ki:
BLUES01 demiş ki:
Nisan ayı içerisinde Burada yani Balıkesirde konseri var,ölmezsek gideceğim..
nisanın kaçında olacak ve balıkesirin neresinde haberin varmı bu konuda

nisandaki belli değildir bence henüz.... zonguldaktan mı gideceksin :) 12 martta tekirdağdakine gelsene...hem 12 mart doğum günü onun ;) :D
zonguldaktan gelecem.aslında ben balıkesire taşındım.o yüzden sordum.yoksa bi konser için bi şehirden bi şehire gidebilecek imkanım yok.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

-GUITARIST- demiş ki:
dün ogünün powertürkte röportajı yayınlandı.ogün onu seven kişilerin hala daha pentagramla hatırlamasından mutlu.
abi ben de izledim programı evet öle bişiler sölüyo pentagram'la anılmak güzel falan die ma bence mantığı yok adam da ben solo devam ediyorum die defalarca yineliyo millet hala pentagram derdinde...

biraz düşününce de süper adamın tam bir metal gırtlağı var ve pentagramla süper bir iş çıkarmış öyle de hatırlansın tabi. bu arada pentagram da onu yalnızz bırakmıyo ankara konserinde metin türkcanı görünce helal olsun dedim

tekirdağ konserinden yeni geldim...iyiki gitmişim....müthiş bir konserdi...tam anlamıyla coşturdu herkesi.... üç şarkısını çok yoğun istek üzerine ikişer kez söyledi... üzerimde çok tatlı bir yorgunluk var.... çok eğlenceliydi...umarım aynı yorgunluğu istanbul vox barda da tadabilirim...umarım gidebilirim... kendisini sahnede görmeyenler varsa çok şey kaçırıyorlar...benim gibi hayatında hiç rock konserine gitmemiş bir kez bile kendini kaptırarak ve kafa sallayarak ;-) rock müzik dinlememiş birini bile deli gibi coşturdu...alahım inanmıyorum....kafa salladım :)))) :D neyse çok uzatmıım...izlemeyenler gerçekten izleyip görmeli sahnedeki müthiş performasını hatta performanslarını...hepsi çok iyiydi ya...bilmemki daha ne denilir...müthişti:) ;)

Arkadaşlar Ogün Sanlısoy 23 Mart Çarşamba günü 17:00 - 18 :00 arası 99.0 frekansında Radyo 99 da Sema Eryiğit'in canlı yayın konuğu olacak...

Geri