Ogün Sanlısoy

ogün sanlısoy`un guzel sarkıları var fakat ses kalıtelerı daha ıyı olabılırdı dıye dusunuyorum su korsan olmasa emege saygı olsa TR de san sohret yapar rock,metal konusunda..

crazymuge demiş ki:
hadi beni güldür biran önce çıksa yaa..gerçi izledik azını süper klip ama...off ya benim işim çok zor :cry: kral a kaldık umarım bilmeceye yapmış oldukları iğrençliği bu şarkıyada yapmazlar :evil:

Evet bilmeceye haksızlık yapıldı Kral tv müzik kanalından herşey beklenir..
Ayrıca klip ne zaman yayına girdi :roll: Hiç birşeyden haberimiz olmuyor :cry:

deryakulahci demiş ki:
crazymuge demiş ki:
hadi beni güldür biran önce çıksa yaa..gerçi izledik azını süper klip ama...off ya benim işim çok zor :cry: kral a kaldık umarım bilmeceye yapmış oldukları iğrençliği bu şarkıyada yapmazlar :evil:

Evet bilmeceye haksızlık yapıldı Kral tv müzik kanalından herşey beklenir..
Ayrıca klip ne zaman yayına girdi :roll: Hiç birşeyden haberimiz olmuyor :cry:

yok arkadaşım henüz klip yayınlanmış değil..ama powertürk ün haberlerinde az biraz çekimler görüntülendi..bütün ekip klipte yine :LOL:

deryakulahci demiş ki:
aysu_ demiş ki:
klip yayına girmedi, yanıltmayalım lütfen.

Burada kimse kimseyi yanıltmak niyetinde değil,ortada yanlış anlaşılma oldu saolsun crazymuge bir açıklama getirdi teşekkürler..
yanlıs anlayan sensin galiba :p aysu iyi niyetle yaklasmıs ama : ))
aysu tekrar tesekkur edıyorum tavsıyen ıcın ;) ogün sanlısoy dınle demıstın ... albumunu aldım cok memnunum darısı basınıza ..

"Hadi Beni Güldür" hepimiz bekliyoruz yakında girer yayına herhalde..Biçok tv kanalında görürüz klibi..Kral Tv belli bi süre yayınlıyor zaten..Powerturk,Dream Tv uzun süre tutuyor.."Biz neyi istersek kanallar onu yayınlar" :D bizde isticez onun için ;)

crazymuge demiş ki:

evet kankam öle çıksın ama çekilmiş..öle duydum..ogün sanlısoy abim derimde yanarım göremediğim için.. :cry:

Diğer iki albume nazaran gitar ve davul partisyonları başta olmak üzere daha iyi bir album olmuş.Pentagram'dan Metin ve Tarkan'ın bas ve geri vokaldeki performansları ayrı bir hava katmış.Geçen ay Pena'dan satın aldım albumu,Bilmece tarzında 5 parça daha mevcut.
Gitme Dönmezsin,Kendin Oldun ve Ne Yerdeyin Ne Gökte,Parası Var;intro ve outro olarak ilk sivrilen parçalar.
Şahsen klip hakkımı Kendin Oldun'dan yana kullanmak isterdim.Bu parçanın gitar ve davul partisyonları avrupai geldi kulağıma birde konuk vokal Aylin Aslım yeralıyor.
Evet,keşke olabildiğinden daha sert tonlar daha keskin sololar dinleyebilseydik lakin yukarıda ki arkadaşın yazdığı gibi ahh..müzik piyasası vahh...müzik piyasası
Hani ''paranın hakkı vardır'' denir.Evet, bu album satın alınmaya layik bir çalışma olmuş.

ya piyasa fln demişsiniz de...benim nice arkdşlarım ve çevremdekiler gerçekten sert fln seven tipler var...yani büyük bi kesim var...piyasa dediğiniz nedir ki...eğer sert severler varsa ki var...sahip çıkarlar her türlü albüme...bence ogün sanlısoy da bundan çekinip piyasa için şarkı yapmıyo ve isteidği müziği yapıyo yani...sölemek istedim...

Geri