Ogün Sanlısoy

Ogün Abi ,Blue Jean ve Dream dergi tarafından Rock'n Coke en iyi yerli performansı seçildi...

tıpkı Anki Rock Fest'te olduğu gibi... bunu hakediyor da zaten... Lütfen Ogün'ün Canlı Performanslarını kaçırmayın derim... sonra bi ara gittiğinizde ,gitmediğiniz günlere üzüleceksiniz....

çok güzel haber... info'dan mügecim duyurdu sağolsun...

info'dan crazy_müge'cimin haberi... aynen...

Arkadaşlar Blue Jean ve Dream dergilerinde rock`n coke tan çekilmiş Ogün fotoları var.

Blue Jean`de Ogün abimiz için şöyle yazılmış...
İçinden gelen müziği yaptığına inandığım, yüreğine güvendiğim adamlardan birisi Ogün; rock`n coke seyircisinin kendisine sahip çıkışı beni bu anlamda çok sevindirdi.Yazdığı şarkıların, söylediği sözlerin kitlesini bulmuş olduğunu gördüm.Diğer yandan Tarkan Gözübüyük`ün 'dön evine' adlı şarkıda ki süpriz performansı,Metin Türkcan`ın varlığı ve grubun hatasız performansı da yerli isimler arasındaki en iyi performanslar arasında Ogün`ü yazmamızın diğer sebepleriydi....
Ogün fotosunu üstündede Ogün bilinen muhteşem performansını sergiledi yazıyor
Dream`de de resmin üstünde Ogün, festivalin en rock`n roll ismi oldu yazılmış

eengin demiş ki:
en iyi yerli performans seçilmedi ankirockfestteki gibi.en iyi yerli performanslardan olduğu söylendi.lütfen dikkat edelim.....
eengin biz en iyi performans seçildi demedik ki zaten böyle bi seçim yapılmıyor rock`n coke ta..ama dergilerdeki yorum bu..yani blue jean ve dream de yapılan yorum bu :evil: kabullenemiyor yada inanmıyor olabilirsin ama kanıt bayilerde :LOL:

ankirockfestte yapıldı.
pardon ya biz derken sen kimlerlesin?
ogün en ii performans seçildi dergi tarafından dedi arkadaş.böyle bir yazıda yok ki hiçbir dergide.en ii yerli performansLARDAMDI şeklinde yazıldı.ogünü ben de seviyorum ama kimse diğer rockcılarımızın hakkını yanlış haberlerle yemesin lütfen.

tamam eengin uzamasın konu... ben dergilerdeki yorumlardan yola çıkarak yazdım... zaten sonra ki yazımda ne demek istediğimi açıkça gösteriyordu... blue jean dergisi kalitesi tartışılmayacak bir dergidir... dream dergi de dream tv'nindir yani.. diğer rockçılarımız hakkını kimse yemiyor... onları da seviyoruz biz...

Dream dergide resmin üstünde "Ogün, festivalin en rock`n roll ismi oldu" yazılmış... bunu da biz demiyoruz dream dergi diyor... kimsenin hakkını yediğimiz yok... ama hakeden biri var ki o da Ogün...

İşte "Hadi Beni Güldür" Şarkısının Başarısı...

En çok çalınan rock şarkısı “Hadi Beni Güldür”

Türk rock müziğinin güçlü ismi Ogün Sanlısoy, yeni albümü Üç’ten yayınlanan en son video klibi “Hadi Beni Güldür” ile yine rock listelerinin zirvesine yerleşti. Radyo ve TV’lerin yayınlarını esas alarak “En Çok Yayınlanan Şarkılar” listesi yapan dünyaca ünlü Nielsen Music Control, bir süredir Türkiye’de de faaliyet gostermeye başladı. Ülkemizde rock muziğe ilginin artması sebebiyle ayrıca bir de “Rock Chart” hazırlayan firmanın raporuna göre içinde bulunduğumuz haftanın en çok çalınan rock şarkısı “Hadi Beni Güldür”.

Sözü ve müziği Ogün Sanlısoy’a ait olan şarkının video klibini Gürcan Keltek çekmişti. Ogün Sanlısoy, daha önce de “Saydım”, “Pencere “ ve “Ben de Özledim” gibi şarkılarla radyo ve televizyon listelerinde başarılara imza atmıştı.;

02.10.2006 14:05:50

KAYNAK

http://www.powerturk.tv

http://www.powerturk.tv/2006/muzikh_d.asp?code=865

'hadi beni güldür'ün en çok dinlenenler arasında olmasının en önemli sebeplerinden birisi de toplumdaki mevcut sosyolojik yapı.insanların ruhunu okşayan bir şarkı.yaşam destek ünitesi gibi bişey...

Süper bi haber ... Tamamen doğrudur insanın içine işler bu şarkı ... klibiylede bütünü tamamlamıştır kesinlikle daha çok başarılarını görecez inşallah...

OGÜN SANLISOY TEKRAR POWERTURK KULİS'TE...

http://www.powerturk.tv/2006/kulis.asp

Türk pop müziğinin en kaliteli ve en yeni kliplerinin yer aldığı Powertürk TV'de, hafta boyunca hergün yayınlanan Kulis programıyla, video kliplerin kamera arkası görüntülerini izleyeceksiniz… Sevdiğiniz sanatçıların hayatlarına Powertürk TV penceresinden bakıp, video kliplerin nasıl çekildiğine tanık olacaksınız...

HAFTANIN KONUÐU: OGÜN SANLISOY - HADİ BENİ GÜLDÜR

YAYIN SAATLERİ

Pazartesi : 08:25 // 13:25
Salı : 10:25 // 17:25 // 21:55
Çarşamba : 14:25
Perşembe : 11:25 // 20:55
Cuma : 09:25 // 15:25
Cumartesi : 16:25
Pazar : 10:25

Dünde kalma asla, yarını sorma
Şu anı bi anla susup bi dinle
Kimdin n'oldun, niye öldün oldun
Çok zor mu buldun, yine gülümse
Sağdı soldu hepsi aynı sondur yolun en sonunu görürsen
Durdun olmaz, gerildin olmaz, delirdin olmaz, devam et sen
Sorsan sorun yok mudur, dünya sorunla kaynar
Dokunsan bin ah dinlersin, herkes kendinde sanar
Sorsan sorun çok mudur, dünya soruyla kaynar
Bulsan cevap gizlidir, herkes kalbinde saklar
Sen gel kederlenme be düşmez kalkmaz bir allah
Engelleri yen gel de kendi derdine yanma
Sen gel kederlenme be düşmez kalkmaz bir allah
Engelleri yen gel de derde kedere yallah
Eğri doğru hep aynı korku, ah bu korku yok mu adımı çevirten
Düşsen n'olur düşünürsen olur, hiç gerek yokken bu kaygı ne
Kalk ayaklan, şu kaderi hakla
Yaratan hep aklar güvenirsen
Küsme n'olur, üzülme be oğlum, kal hayatta bu şansı sev

pentegramdan tanıorum ogünü çok beğeniorum canlıda izledim en beğendim canlı konserlerden biride ogünün zaten...werdiği penayı hala saklıorum :oops: :oops:

rocker_90 demiş ki:
pentegramdan tanıorum ogünü çok beğeniorum canlıda izledim en beğendim canlı konserlerden biride ogünün zaten...werdiği penayı hala saklıorum :oops: :oops:
evet yaa canlı performasnları bir tane kendisinin.bakışları,gülüşü,konuşması...
bu arada arkadaşlar kış turnesi hazırlanıyormuş galiba... :roll:
of offf özledik ogün abiyi :cry:

Geri