Yeni içerik

İstanbul 90 lar pop / rock için solist veya vokal arayanlar ??

Merhabalar tekrar , ciddi olarak grubuna solist , vokal arayan arkadaşlar var mı ? Profesyonel bir eğitimim yok müzikle ilgili , ben insan bilimi okudum yıllarca da korolarda sahne aldım ve bir süre de Taksim'de sokakta şarkı söyledim hem eğlendim hem de para kazandım , serüvenim bundan ibaret , enerjik ve guleryuzlu biriyim 90 lar pop rock müzige gönülden bağlıyım , çevremde genelde sesimi ve enerjimi iyi bulurlar kafa yapımın uyusacagi birbirimize müzik anlamında birşeyler katıp bu yolda yürüyeceğim kişiler ile karşılaşmak dileğiyle , görüşmek üzere 🙂

İlanımla ilgilenir misiniz? İçerisinde örnek 2-3 şarkı da ekledim.
ek olarak bende suadiyede sokakta müzik yaptım. Gitar çalıyorum

Selam sevgili dostlar.
Yaklaşık 20 yıldır müzik üretiyorum. Mastering mix aranje yapıyorum. Kendi çapımda, kendimce belli bir noktaya geldiğime müzikal anlamda olgunlaştığıma inanıyorum.
Müzik üretme konusunda hiç bir problem yok. Hatta kendimce özgün teknikler geliştirdim. Bu teknik ve ölçülerle sistemsel kulağa hitap eden besteler üretebiliyorum. Aranje mix mastering elimizin altında. Tek eksik vokal. Sesine güvenen gerek benim yaptığım gerek kendi yaptığı şarkıları seslendirmek isteyen varsa iletişebilir. Müzik üretme konusunda hiç bir problem eksik yok. Söz yazma konusu ve sözleri müzikle kaynaştırma konusunda eksik ve zayıfım. Beni tamamlayacak bir DOST arıyorum.
Ek olarak cover remix de yapabiliriz...
Bir kaç şarkı da yükleyeyim. Bu şarkılar henüz olgunlaşmadan önceki çalışmalarım. Şimdi biraz daha profesyonelliğe adım attığıma inanıyorum. Elbette takdir dinleyenindir.
Puanlamaya gelirsek
Beste üretimi: 10
Aranje: 10
Mix : 9
Mastering: 9
Şarkı sözü : 5
Vokal: - 10

Merhabalar tekrar , ciddi olarak grubuna solist , vokal arayan arkadaşlar var mı ? Profesyonel bir eğitimim yok müzikle ilgili , ben insan bilimi okudum yıllarca da korolarda sahne aldım ve bir süre de Taksim'de sokakta şarkı söyledim hem eğlendim hem de para kazandım , serüvenim bundan ibaret , enerjik ve guleryuzlu biriyim 90 lar pop rock müzige gönülden bağlıyım , çevremde genelde sesimi ve enerjimi iyi bulurlar kafa yapımın uyusacagi birbirimize müzik anlamında birşeyler katıp bu yolda yürüyeceğim kişiler ile karşılaşmak dileğiyle , görüşmek üzere 🙂
bir görüşmek isterim gunasanrasim@gmail.com

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler