Yeni gitar alacağım yardım eder misiniz

İbanez grgr131 EX-BKF almayı düşündüm ama bir arkadaşım iyi değil dedi.
ya ibanez grgr131 alacağım ya da schecter c1.

amfi olarak blackstar id core 20 düşündüm

amfi(distortion kullanıcam çoğunlukla) ve gitar olarak önerilerinize açığım

Amfi yerine 500-800 TL'ye ses kartı alsan gitara daha çok bütçe ayırıp daha güzel bi gitar alabilirsin kalan bütçeye floydlu düşünüyorsan bc rich gunslinger veya v kasa modelini cort evl k4 Veya 5 sabit köprü olarak Dean c350 custom veya bc rich eagle masterpiece alabilirsin benim deneyip memnun kaldığım gitarlar bunlar tabi ki bunlar dışında güzel gitarlar da vardır ama ben bunları denedim memnun kaldım benim önerebileceğim bunlar

Öncelikli iki gitarda iyi sayılır, hangisi daha fazla hoşunuza gidiyorsa onu tavsiye ederim. Ses kartı almanızı önermem, başlangıçta amfi sizin için daha iyi olucaktır çünkü amfi çaldığınız şeye geri dönüş yapıyor. Zaten blackstar id core 20 hem efekt bakımından hemde distortion bakımından gayet iyi bir amfi aynı zamanda yazılımıda var.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikli iki gitarda iyi sayılır, hangisi daha fazla hoşunuza gidiyorsa onu tavsiye ederim. Ses kartı almanızı önermem, başlangıçta amfi sizin için daha iyi olucaktır çünkü amfi çaldığınız şeye geri dönüş yapıyor. Zaten blackstar id core 20 hem efekt bakımından hemde distortion bakımından gayet iyi bir amfi aynı zamanda yazılımıda var.
Gayet iyi secimler. Aralarında yazi tura dahi atabilirsin. Hangisi hoşuna gidecekse ve seni motive edecekse onu al.
Gio serisinde sorun olduğunu söyledi bir arkadaşım da aklım karıştı. amfi almak istiyorum ben de zaten bilgisayarım çok iyi degil ses kartı işini elime yüzüme bulaştırırım ben beceriksizimdir. Gitar olarak Ibanez daha çok hoşuma gitti, siz olsanız hangisini alırdınız onu sorayım cevaplarınız için çok teşekkür ederim 🙂

eli yüzü düzgün bir manyetik ve R Standart akort gerek bunun için. Tabi bir de iyi bir amfi. Siz şuan bu koşulların hiçbirine sahip olamıyorsunuz bütçeden dolayı ama "Ibanez grg170dx(ya da grgr121) ve blackstar ID Core ile death metal çalar mıyım ?" diyorsanız evet çalarsınız. İdare edersiniz yani, koşullarınıza göre kötü bir seçim olmaz bunlar. Sadece metal odaklıysan ortadaki single'a ihtiyacın olmaz, yani GRGR121 de işini görür. GRGR131'i nereden bulacaksın bu arada onu da merak ediyorum.

eli yüzü düzgün bir manyetik ve R Standart akort gerek bunun için. Tabi bir de iyi bir amfi. Siz şuan bu koşulların hiçbirine sahip olamıyorsunuz bütçeden dolayı ama "Ibanez grg170dx(ya da grgr121) ve blackstar ID Core ile death metal çalar mıyım ?" diyorsanız evet çalarsınız. İdare edersiniz yani, koşullarınıza göre kötü bir seçim olmaz bunlar. Sadece metal odaklıysan ortadaki single'a ihtiyacın olmaz, yani GRGR121 de işini görür. GRGR131'i nereden bulacaksın bu arada onu da merak ediyorum.
Thomann'dan almayı düşünüyorum id core oradan gelecek zaten

Thomann'dan amfi alırsanız vergisiz fiyata %41,6 eklemeniz lazım. ÖTV çıkmazsa %18 ile yırtılır ama şans mevzusu. V3'ün vergisiz fiyatı 988 lira, şansınız yoksa vergi ile 1400 lira. Kargo ile 1660 lira. Pul parası, cart parası ve kargo gelene kadar kurun artma ihtimalini de hesaba dahil edersek cebinizde 1750 lira olması lazım sorun yaşamamak için. Sonra ÖTV almazlar, kur düşer vergiyi daha da az verirsiniz o yanınıza kar kalmış olur. Kötüyü hesaplayın ki sonra sıkıntı çıkmasın.

Thomann'dan amfi alırsanız vergisiz fiyata %41,6 eklemeniz lazım. ÖTV çıkmazsa %18 ile yırtılır ama şans mevzusu. V3'ün vergisiz fiyatı 988 lira, şansınız yoksa vergi ile 1400 lira. Kargo ile 1660 lira. Pul parası, cart parası ve kargo gelene kadar kurun artma ihtimalini de hesaba dahil edersek cebinizde 1750 lira olması lazım sorun yaşamamak için. Sonra ÖTV almazlar, kur düşer vergiyi daha da az verirsiniz o yanınıza kar kalmış olur. Kötüyü hesaplayın ki sonra sıkıntı çıkmasın.
Ben de öyle tahmin etmiştim zaten 4500 lirayı geçmediği sürece benim için çok sorun olmaz teşekkürler

Geri