SSS Stratocaster'a Humbucker önerisi(Heavy Metal)

Herkese Merhaba, ben sss strat'ıma Humbucker manyetik takmayı düşünüyorum. Çaldığım müzik türleri; Heavy Metal, Thrash, Hard rock.(Örnek;Metallica, Megadeth, Ghost B.C) Gitar'ımın ağacı Ihlamur, yabancı kaynakları bayağı bir araştırdım. Bu konuda olumlu sonuç alanlar var. Önerilerinizi bekliyorum. Hangi manyetik en iyi olur?

Diğer manyetikler nedir? Manyetik takarken birbirleri ile uyumlu olması gerek. Çıkış güçleri çok farklı ise şarkı içindeki manyetik geçişlerinde alakasız duyurabilir.

Modern sesler için üstte de denilen tone zone iyidir, biraz daha oldskool olsun dersen süper distortion olabilir. Yok bunların çıkışı çok fazla, diğer manyetikler ile uyumsuz olur dersen air norton olabilir.

Bir usta frezeyle genişletebilir hatta iskarpela ile de yapabilir ama kişinin kendi tercihine kalmış tabii ki

Dosyalar

• 5002-serisi-iskarpela-6-mm-st016535.8fdd94.jpg
    5002-serisi-iskarpela-6-mm-st016535.8fdd94.jpg
    33.3 KB · Gösterim: 77
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Diğer manyetikler nedir? Manyetik takarken birbirleri ile uyumlu olması gerek. Çıkış güçleri çok farklı ise şarkı içindeki manyetik geçişlerinde alakasız duyurabilir.

Modern sesler için üstte de denilen tone zone iyidir, biraz daha oldskool olsun dersen süper distortion olabilir. Yok bunların çıkışı çok fazla, diğer manyetikler ile uyumsuz olur dersen air norton olabilir.
diğer manyetikler Washburn'un stock manyetikleri çıkış güçleri yüksek değil

Geri