Boss GT1000 Core

Arkadaşlar selamlar ! şimdi benim şöyle bir sorunum var elimde Boss Katana mk2 amfim var bunu yanında wah,delay,dist,ovrdrve,reverb,tuner gibi pedallardan oluşan bir pedalboard um mevcut kendi grubumla mikserden enstrumanları girip gitarın ve pedalboarddan ne ton alıyorsak öyle duyuyoruz sesi kabinlerden tavsiyenizi almak istediğim konu kabin ve amfi simülatör özelliğinin yanında içinde efektler barındıran Boss gt1000 core aletini alsammı daha faydalı olur yoksa o fiyatlara bir lambalı amfi mi önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar gitarın tonunun çok sade olduğunu söylüyorlar boss mk2 ninde line out çıkışı olmadığı için kullanamıyorum gt1000core u kabin ve amfi simülatörü olarak kullanmak mantıklı olur mu yoksa lambalı bir amfi almak mı o fiyat bandına
Ge Labs, gt1000 core la ayni isi gorur ve gelicegi daha parlak. Alirsan lambali amfi al..

GE Labs iyi bir app olmakla birlikte herhangi bir prosesörle aynı işi görür demek, o işin ne olduğuna dair çok farklı algılar var demektir. İş görür eyvallah ama “aynı iş”…..?

Geri