amf karşılaştırması (hangisini almalıyım)

arkadaşlar yakın zamanlarda 2. el amfi alıcam iki marka arasında kaldım

marshall mg10 =550 tl

cort mx15 = 600tl

2 amfinin de bir sorunu yok fiyatlarınıda göz önünde bulundurduğumuzda hangisini almalıyım lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler 😊😊😊

Merhabalar daha öncesinde almadığınız mg15 için logo arıyordunuz.Herkes düzgünce tavsiyelerde bulunmuştu. Şimdi yine almadığınız iki amfi hakkında tavsiyeler bekliyorsunuz. Forumda belli başlı düzgün yazan ve iyi tavsiyeler veren insanlar var. Onların sayesinde foruma 1,5 2 yıldır üye olmadan merak ettiğim konuları araştırıp çoğu bilgiyi öğreniyordum. Bence siz de bu yoldan devam edin.Emin olun hem ekipman bilginiz hem de müzik kültürünüz gelişecek. Özellikle de gitarpedala bakıp eski yazıları okuyun. Mehmet Barlo hocamız sayesinde epey bilgilendim.Siz de okursanız ben neden böyle başlıklar açmışım diyeceksiniz. İlla bir cevap istiyorsanız da iki amfide kötü amfilerdir. Kiesel bağlasanız teneke sesi alırsınız.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhabalar daha öncesinde almadığınız mg15 için logo arıyordunuz.Herkes düzgünce tavsiyelerde bulunmuştu. Şimdi yine almadığınız iki amfi hakkında tavsiyeler bekliyorsunuz. Forumda belli başlı düzgün yazan ve iyi tavsiyeler veren insanlar var. Onların sayesinde foruma 1,5 2 yıldır üye olmadan merak ettiğim konuları araştırıp çoğu bilgiyi öğreniyordum. Bence siz de bu yoldan devam edin.Emin olun hem ekipman bilginiz hem de müzik kültürünüz gelişecek. Özellikle de gitarpedala bakıp eski yazıları okuyun. Mehmet Barlo hocamız sayesinde epey bilgilendim.Siz de okursanız ben neden böyle başlıklar açmışım diyeceksiniz. İlla bir cevap istiyorsanız da iki amfide kötü amfilerdir. Kiesel bağlasanız teneke sesi alırsınız.
DOSTUM PARA SIKINTILI ÖNERİLEN AMF FİYATLARI ÇOK YÜKSEK

hocam bu amfilere para verilir mi yapma gözünü seveyim ya,illa amfi alacağım diyorsan ikinci el blackstar ıd corelara bak derim
dostum yapacak bir şey yok dediğin amfilere param yetmiyor yetse hiç düşünmem ama bütçeme uygun bildiğim amfilerden bu iki amfi var gidip sıfır boston ga10 ya da cort cm10 alıcağıma bunlar bana daha mantıklı geldi başlıngıç için zaten fiyatları malum biliyorsunuz bu dediğim amfiler bile 1000tl üzeri sıfırı

dostum bütçem bu kadar malesef bunlara bile zar zor yetiyor sağolasın bilgi için

Geri