GTRS Intelligent Guitar

oldukça mantıklı bir cihaz ... gittikçe ikna oldum... elbet coşup da yav ESP'ye para verilir mi bu varken filan diyenin ağzına ıslak terlik vurmak lazım ama tam bir gündelik iş bitirici gibi W900 - boyutlarından dolayı P yerine W dedim, P de makul
tabu konuya değinilmemiş ama... ismi söylenmeyen... Duman tonu alınabiliyor mu?
Duman, bir derdim var, sarı çizmeli Mehmet Ağa... Akdeniz akşamları ve de ve de Children of Bodom, her telden çalar 😉
Yani karşılaştırma yapmak gibi olmasın, diğer tüm gitarlarim GTRS'den daha pahalı ve daha "kaliteli" ünlü markalar, inanın bu gitarı alalı ESP standard series gitarlarimi bile hardcase'inden çıkarmaz oldum.
Gündelik gitarım GTRS oldu, ses kalitesi ve çalım rahatligi-kalitesi bakımından hiçbir eksiklik hissetmiyorum.

Dosyalar

• IMG_20230815_190646.jpg
    IMG_20230815_190646.jpg
    4.1 MB · Gösterim: 158
  • IMG_20230602_183827.jpg
    IMG_20230602_183827.jpg
    3.4 MB · Gösterim: 106
Duman, bir derdim var, sarı çizmeli Mehmet Ağa... Akdeniz akşamları ve de ve de Children of Bodom, her telden çalar 😉
Yani karşılaştırma yapmak gibi olmasın, diğer tüm gitarlarim GTRS'den daha pahalı ve daha "kaliteli" ünlü markalar, inanın bu gitarı alalı ESP standard series gitarlarimi bile hardcase'inden çıkarmaz oldum.
Gündelik gitarım GTRS oldu, ses kalitesi ve çalım rahatligi-kalitesi bakımından hiçbir eksiklik hissetmiyorum.
Beyaz adam geldiğinde elinde incil, bizim ise topraklarımız vardı. Sonra bir baktık elimizde incil, topraklar beyaz adamın olmuş…
Sabah konuya baktığımda param vardı, korkmaya başladım senden….

Aynı durumdayız , Jacksonlar charveller tozlandı bu gitardan sonra , o kadar malzemeyi yıllarca nasıl taşıdım diyorum şu anda.

Beyaz adam geldiğinde elinde incil, bizim ise topraklarımız vardı. Sonra bir baktık elimizde incil, topraklar beyaz adamın olmuş…
Sabah konuya baktığımda param vardı, korkmaya başladım senden….
Gas ile aldım diyip 3 aya satılacak ürün değil bu benden söylemesi :) üsttede yazdım BC_Rich_Warlock ta demiş diğer setuplara bakmıyorum şu anda , akustik gitar gibi eline al çal direk .

Doğrudan kablosuyla değil bir otg Arabirim ile baglamaniz lazım. Eger bu şekilde denediyseniz telefon modelinin ve varsa aldığınız hatayı söylerseniz yardımcı olabilirim.
Normal usbyi USB c ye dönüştüren bir aparat ile kablonun her iki ucunu da USB c şekline dönüştürüyorum. Telefon cismi mi12 pro. Herhangi bir hata veya uyarı yok. Telefondan görünen şu ki USB c kablosu takınca telefona giriş yapmıyor, telefondan USB aracılığıyla çıkış oluyor sadece. Aynı adaptöre harici 2.5 inçlik (4-5 gblik) USB harddiski telefona bağlıyorum sorun yok. Kopyala yapıştır, veri alışverişi sorunsuz.

Ayarlarda da bunu giriş olarak degistirebilecegim bir secenek yok. Siz denediniz mi? Sizde çalışıyor mu
xmc-025_0.jpg

merhaba gitarı biraz önce satın adım bende mini usb çıkışlı bir kulaklık var type c to mini usb kablo alsam type c üstünden kulaklığa ses alabilir miyim? bilgisi olan biri varsa bilgilendirebilirse çok sevinirim

Gitarda Volume nasıl ayarlanıyor? Yani diyelim PA hoparlöre taktık, Alto, Headrush vb gibi... onların sesi arka tarafta veya uzak bir yere koyduk ama ses yüksek geldi elimizde gitar odanın öbür ucundayız... sesi 1/4 ile kablolu veya wireless bu şekilde gönderince nasıl kısıyoruz? Manyetik volume prosesör modundayken bu işi mi görüyor?

Gitarda Volume nasıl ayarlanıyor? Yani diyelim PA hoparlöre taktık, Alto, Headrush vb gibi... onların sesi arka tarafta veya uzak bir yere koyduk ama ses yüksek geldi elimizde gitar odanın öbür ucundayız... sesi 1/4 ile kablolu veya wireless bu şekilde gönderince nasıl kısıyoruz? Manyetik volume prosesör modundayken bu işi mi görüyor?
Gitarda normal volume ve tone potansi var. Procesor/akıllı moddayken o renkli tuş master volume görevi görüyor.
Gitarın volume potu da aktif hala, kapatıp kisabilirsiniz. Ben PA'da da , amfiye bağlayınca da gitardaki akıllı ses seviyesini düşük veya orta seviyede tutuyorum genelde. Ihtiyaç dahilinde artırıp azaltmak aynen bahsettiğiniz gibi sanki amfi veya processor üzerinden sesi artırıp azaltmak gibi oluyor fonksiyonu

Son düzenleme:
İstanbul'da olsam verirdim gitarı size bir haftalığına, denerdiniz.
Ben yine de beğeneceğinizi düşünüyorum W900 headless modelini. Senkop stoklarinda olması lazım, oradan da bizzat test edebilirsiniz. Aurora purple rengini şiddetle tavsiye ederim 😎 ESP violet andromeda'ya çok benziyor 😅

Normal usbyi USB c ye dönüştüren bir aparat ile kablonun her iki ucunu da USB c şekline dönüştürüyorum. Telefon cismi mi12 pro. Herhangi bir hata veya uyarı yok. Telefondan görünen şu ki USB c kablosu takınca telefona giriş yapmıyor, telefondan USB aracılığıyla çıkış oluyor sadece. Aynı adaptöre harici 2.5 inçlik (4-5 gblik) USB harddiski telefona bağlıyorum sorun yok. Kopyala yapıştır, veri alışverişi sorunsuz.

Ayarlarda da bunu giriş olarak degistirebilecegim bir secenek yok. Siz denediniz mi? Sizde çalışıyor mu161054 eklentisini görüntüle
Ben kendi kablosuyla kullanıyorum. Telefonum samsung s22 bir sorun yasamiyorum. Eger telefona giren başlıkta otg desteği yok ise çalışmayabilir.
Ek olarak bu cihaz ayni zamanda aynı girişten besleme aldığı için telefonunuzun kafası karışıyor olabilir. Kayıt için 3rd party bir uygulama deneyebilirsiniz.
Usb ayarları her telefonda farklı olduğu için o konuda bir yorumda bulunamayacagim.

gitar 9-42 sanırım... ve 25.5 multiscale.... hadi Duman tonundan sonra en önemli soruyu sorayım...
10-46 veya üstü ile Drop işlerde deneyen oldu mu? randıman nasıl? folloşluk var mı?
sadece olumsuz cevaplar lütfen.. almamak için kendimi ikna edecek negatif yorum arıyorum :)

Geri