Popçuyuz ama özümüzde ROCKçıyız ne de olsa :D :D :D yansınnnnnnn !!!

Birşeyi beğenmek için otorite veya sizin deyiminizle "benchmark" olmak gerekmiyor. Eleştiri yapanlara kimse birşey diyemez ama aşağılayanlara da hadi daha iyisini yap demek gerekir.

@Fender Kime göre, otorite misiniz yoksa? "lmao"

Bu arada şarkının sahibi hocam, bi adsense hesabınıza bakın isterseniz zira ilk 4 gününü 153K kapatan video bugün 158'de kalmış. Ya da gayet günümüz dünyasının pazarlama mecburiyeti, normali olan reklam ile elde edilen izlenmelerinizi "Şarkı 150K'yı geçti zaten." diye bir başarım olarak ifade etmeyin. Madem samimiyet odaklı başlık, tam samimi olalım. Yerine geldi mi trampetim çok rock frekansına geçip yeri geldi mi çoğu insanın bilmediği konuları "Size mi ihtiyacım var" tabanlı ifadelerinizi güçlendirmek için kullanmayın.

Sonra samimi olmuyor 🙃

@Fender Kime göre, otorite misiniz yoksa? "lmao"

Bu arada şarkının sahibi hocam, bi adsense hesabınıza bakın isterseniz zira ilk 4 gününü 153K kapatan video bugün 158'de kalmış. Ya da gayet günümüz dünyasının pazarlama mecburiyeti, normali olan reklam ile elde edilen izlenmelerinizi "Şarkı 150K'yı geçti zaten." diye bir başarım olarak ifade etmeyin. Madem samimiyet odaklı başlık, tam samimi olalım. Yerine geldi mi trampetim çok rock frekansına geçip yeri geldi mi çoğu insanın bilmediği konuları "Size mi ihtiyacım var" tabanlı ifadelerinizi güçlendirmek için kullanmayın.

Sonra samimi olmuyor 🙃
Hiç de başarı olarak yazmadım emin ol. Avrupa müzik reklam çıkacaktı yaklaşık 150.000 - 200.000 izlenme arası. Evet bu minvalde tekrar rahatlıkla yazabilirim. Buradan gelecek 50 tıklanmada değil gözüm :) Siz istediğiniz yerden tutup istediğiniz şekilde yorumlamaya devam edebilirsiniz 😘

şarkı şu an 150.000 izlenmeyi geçti zaten... Burada en çok yorum almış forum ana başlığının görüntülenme sayısı nedir acaba ? 200.000 falan 20 yıllık başlık......

Halihazırda şöyle yanlış değerlendirilen yorumlar varken (gerçi arkadaş anlamadığını belirtmiş zaten);

4 günde 157k izlenme almış. Bu bir benchmark, demek ulaşıyor bir yerlere. Bu hatırı sayılır bir rakam sanıyorum. Youtube vs pek anlamam.

Bir de sizin organik hit üzerine kurulu forumla ücretli reklam arasında bir kıyasınızı görünce; ben öyle hissetmişim demek. Kusuruma bakmayın. Akılda da 153 kalmış, şimdi farkettim, affola.

Ha bu arada benden daha iyi takip etmişsin gün ve gün ne oldu diye, sağol 🙏🏻

Rica ederim. Huyumdur görür görmez tepki vermek yerine birkaç defa okumak, dinlemek. Sizin patlayan trampeti duymaya birkaç gün çabalarken ister istemez göz takılmış.

Destek olabileceğimi sanmıyorum. Çünkü şarkının aynısının bir benzerinin farklısından bin tane var piyasada. Teşekkürler. Videodaki hanımefendinin müziğe karşı bakış açısı değiştiği gün oturup bir daha konuşalım bu konuları. Bir de rica ediyorum durdurun.

Geri