Celestial Asylum

saprophagist demiş ki:
gidek de bakak senlen gardaş. karakediden menovır dinleyelim bir. öptüm kemocan. kıtladım yanaktan yavrucuğum :D :p

Olum senin çok daha iyi fotoğrafların var... Ne bu avatar daki halin.
Bari bi diş fırçaladığın fotoğrafını koysaydın. 32 adet...
Karizman çiziliyor. Bari sitenin adresini imza olarak verde oradaki düzgün fotoğraflarına bakabilsin millet.

Gel de Ankara'ya gezelim beraber. :D

ceptel kamerası ile bu kadar oluyo olm. idare ediverin. ışığın azizliğine uğradık :D geliyim de gezelim cidden haaa...ocağı ilk haftası gelicem bi askerlik işini halletmek için. kağıtları alıp izmire dönüp şirketten çıkışımı alıp zıplayacam ankaraya TEMELLİ... :D eh artık akarız ortamlarda en metaliğinden ;) :p (bu arada bişeyler diyelimde irc gibi olmasın) hocam demonuz çok güzel olmuş. yabancı sitedeki kritiğinizi de okudum. ailecek hastayız size, takipteyiz muntazaman... :D

27 ocakta akıyorum memleketime. bir grindcore insanı geliyor :twisted: .. askere gitmeden bir takılayım şöyle eskisi gibi ;) kardeşimi izleyemedim şöyle koç gibin çalarken celestial ile, ona yanarım. neyse..

Ender'cim ilgin için sağol.
Bildiğiniz üzere kadromuzdaki değişikliklerle beraber RS'ye hazırlanıyoruz.
Cuma günleri stüdyolarımız oluyor. Bekleriz.
Yeni şarkılara ve yeni elemana kasıyoruz.

Yetiştirirsek bir de COVER olacak. Power Metal'in atasından...
:D

ElfendeR demiş ki:
aslında gelmeyi gerçekten istiyorum! gelmeye çalışacağım... bu arada buldunuz mu yeni ritm?!

Valla bizde ritm bol. 5/8'lik mi dersin, 4/4'lük mü??? :D
Şaka bir yana ritm gitarist arayışımız yok.
Olsaydı zaten iletişimde olduğumuz arkadaşlar vardı hali hazırdaki bunlardan 1-2'si kendileri yardım teklifinde bulundu...
:arrow:

konsept ve tasarim guzel olmus. labdan bakabildim o yuzden demoyu
dinleyemedim ne yazik ki.. ancak elemanlarin her birini de tanitirsaniz
daha doyurucu olur gibi geliyor. bir de grubun kendisiyle ilgili bilgi guzel
olurdu. bir de gecmis albumler, konserler.. nolmus ne bitmis.
kisa kisa da olsa olur, insan merak ediyor da noluyor ne bitiyor..

eyvallah Güney...
ama sanırım biraz hızlı bakmışsın siteye...çünkü grup hakkında detaylı ve tarihli bilgiler mevcut kaç yılında kuruldu, ne zaman kim girdi kim çıktı ne zaman hangi konsere çıkıldı gibisinden...hatta o konserlerle ilgili fotolar bile bulunuyor...eleman tanıtımı olayında haklısın...foto çekilsin tam bi otursun kadro tüm elemanların detaylı tanıtımı yapılacaktır....

ilgin ve yorumların için teşekkür ederim...bu arada ben grubun davulcusu Kemal...

görüşmek üzere...kendine iyi bak : )

selamlar... Nacizhane fikirlerimi sizlerle paylaşmak istedim...
Demonuzu gerçekten beğendim, ilk dinlediğimde biraz yadırgadım ama dinledikçe insan şarkıları kavrıyor.Gitarlar gayet güzel ve sade,güzel melodiler...Sözler uç... 8) Klavye gerçekten önemli ağırlıkta ve güzel olmuş, insan dinlerken daha çok hayal edebiliyor ;) , vokalin ses rengini çok beğendim, önemli olan etkiliyebilmesi öyle değil mi? :) Bayan vokal de başarılı ...4. şarkı sürekli dinlediğim bir şarkı oldu.Hatta üzerine söyleyip söyleyip duruyorum. :) :roll: RS'de bulunmak umuduyla, başarılar... :alkıs

eyvallah Özlem saolasın... bekleriz tabii RSF 8 ' e hep bizmi sizi izlemeye gelicez iade-i ziyaret gerekir : ))

Yok yaw Güney ne önemi var sağlık olsun : ))

Haydin görüşmek üzere diyorum : )

ozlem_a demiş ki:
selamlar... Nacizhane fikirlerimi sizlerle paylaşmak istedim...
Demonuzu gerçekten beğendim, ilk dinlediğimde biraz yadırgadım ama dinledikçe insan şarkıları kavrıyor.Gitarlar gayet güzel ve sade,güzel melodiler...Sözler uç... 8) Klavye gerçekten önemli ağırlıkta ve güzel olmuş, insan dinlerken daha çok hayal edebiliyor ;) , vokalin ses rengini çok beğendim, önemli olan etkiliyebilmesi öyle değil mi? :) Bayan vokal de başarılı ...4. şarkı sürekli dinlediğim bir şarkı oldu.Hatta üzerine söyleyip söyleyip duruyorum. :) :roll: RS'de bulunmak umuduyla, başarılar... :alkıs

Sağolasın Özlem...
Her zamanki gibi iyiniyetli tavrın sürüyor.
4. parçayı sevmen beni mutlu etti. ;)
Akustiklerin yeri farklı... :D :arrow:
Şayet kadrolu bir back vokalistimiz olmasaydı RS'de güzel sesin ve güzel görüntünle guest/back vokal olarak kesin seni davet ederdik...
:!:

Geri