İzmir içi CD dükkanları

Digital olarak edinmek varken neden CD ? yani anı veya hatıra bakımından ise ok.
Lakin günümüzde bir çok albüme digital olarak erişim imkanı var. ÜCRETSİZ.
Albüm ve Kapağı dahil indir>cd yazdır>kapak resminden renkli baskı al> Albümün cd olarak hazır>maliyeti = 1-2 Lira renkli baskı + 1 Lira boş CD kabı
Saygılar

Digital olarak edinmek varken neden CD ? yani anı veya hatıra bakımından ise ok.
Albüm ve Kapağı dahil indir>cd yazdır>kapak resminden renkli baskı al> Albümün cd olarak hazır>maliyeti = 1-2 Lira renkli baskı + 1 Lira boş CD kabı
Saygılar
En iyi mp3 320bps… cd ise 1400.
Amaç “edinmek” ise download. Amaç üst düzey cihazlarla kaliteli müzik ise CD.
Ha pratik değil ben de yıllardır cd takıp dinlemedim ayrı…

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Saygılar
Anı ve hatıra için, her şeyden öte bu tür şeylerin koleksiyonunu yapmayı seviyorum.

En iyi mp3 320bps… cd ise 1400.
Amaç “edinmek” ise download. Amaç üst düzey cihazlarla kaliteli müzik ise CD.
Ha pratik değil ben de yıllardır cd takıp dinlemedim ayrı…
Doğrudan cd veya bluray olarak stereo-dts-thx v.s. şeklinde edinmek mümkün. Sadece araştırmak biraz zaman alıyor. İso dosyası olarak sunan yer ve kişiler çok nadir olduğu için. Genelde işleyerek mp3 olarak sunuyorlar dosya boyutu küçülsün upload kolay olsun diye yapıyorlar bunu. Doğal olarak da işleme esansında bir takım veri kayıpları oluyor.

Enson Metallica S&M 2 edindim bu şekilde. 2 Bluray disk iso dosyası olarak edindim.
1. Disk movie 29944 kbps / HDR-UHD 2160p / 23.976 fps / 16:9
2. Disk Audio DTS-HD Master Audio / 5.1 / 48 kHz / 4917 kbps / 24-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz / 1509 kbps / 24-bit) olarak edindim.

Geri