Amfi Simülasyonu ve Gitar Efekti İndirimleri

Bu konudaki en iyi indirimlerden biriyle geldim, kaçmamalı bu: Almighty TRVE Cab Bundle

Ugritone'un IR yükleyicisi ve tüm kabinlerini $23'e alabilirsiniz. Şu anda $29, benoni kodu da ek %20 indirim daha yapıyor.

Bununla kendi IR'larınızı yükleyebiliyorsunuz, 8'e kadar harmanlamaya izin veriyor, harmanladıklarını tek IR dosyası olarak export edebiliyorsunuz, her IR için pan, gain, LPF/HPF ayarları var.

Ama asıl özelliği kendi IR'ları, onları bu IR yükleyicisine özel bir formatta yükleyebiliyorsunuz. Bunlar kabinin arkasından, odadan, uzağından, ortasından IR'lar almışlar. Tüplerin cızırtısının birle IR'ı var.

Burada tanıtımı var:

 
Line 6 Metallury Collection'da Capo denilen bir şey var D,C,A akortlarına gitarın akorduna dokunmadan düşülebiliyor. İlk kez bir VST' de bunu görüyorum gerçekten başarılı iş çıkarmışlar. Özellikle Floyd Rose'lu gitarlar için muhteşem birşey
 
ReAxis öneririm ben. PayPal ile aldım, Daha PayPal Türkiye'te gelmeden önce açtığım 10 yıllık bir PayPal hesabım var, PayPal Türkiye'ye geldiğinde büyük bir öngörü göstererek (tembellik) Türkiye hesabına geçirmemiştim. Onu kullanıyorum hala.
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler