Elektro gitarım kırıldı.

Arkadaşlar, öncelikle selamlar ilk konum. Bunun gibi bir sürü konu var biliyorum ancak sizden de fikir almak istiyorum. Sizce tamir edilebilir mi? İzmir'de yaşıyorum. Bildiğim birkaç yer var ancak yarın görüşeceğim oralarla. Bildiğiniz güvenebileceğim, bu işin üstünden kalkar diyebileceğiniz bir yer öneriniz var ise paylaşırsanız çok teşekkür ederim.

aras-kargodan-gelen-elektro-gitarim-parcalanmis-halde-geldi-2.jpgaras-kargodan-gelen-elektro-gitarim-parcalanmis-halde-geldi-1.jpg

Arkadaşlar, öncelikle selamlar ilk konum. Bunun gibi bir sürü konu var biliyorum ancak sizden de fikir almak istiyorum. Sizce tamir edilebilir mi? İzmir'de yaşıyorum. Bildiğim birkaç yer var ancak yarın görüşeceğim oralarla. Bildiğiniz güvenebileceğim, bu işin üstünden kalkar diyebileceğiniz bir yer öneriniz var ise paylaşırsanız çok teşekkür ederim.

150792 eklentisini görüntüle150793 eklentisini görüntüle

Yapılır ama alt tarafı düz yapıştırılacak gibi düşünme fret yüksekliklerini tutturmak, çatlağı saklamak falan düzngün iş bekliyorsan zaman alır

• Konu Sahibi Konu Sahibi
lütfen yanlış anlamayın ama merak ettim . bu tür bi kırız nasıl olabilir , yani nasıl kırıldı ?
Üstüme vazife değil ama fotoğraf açıklamasında bir kargo olayı geçiyor.
Evet maalesef kargoya vermek gibi bir hata yaptım. İnanılmaz özenle paketlememize rağmen kargom bu şekilde geldi. Görüştüğüm bütün luthierler bu gitarın üstüne basılmış dedi. Görüştüğüm her yer de klavyenin baştan sona üst tuşesinin tekrar yapılması gerektiğini söylediler. O da yaklaşık 3 bin lirayı buluyor. Sanırım gitarı parçalayıp satmaktan başka çarem yok. Teşekkür ederim herkese.

bolth on bir gitar eBay Vs yerlerden yine 24 perde 25.5 skala sap alınabilir veya sahibindende uygun varsa veya tuncer custom Shop Vs yerlere yeni sap yaptırılabilir

Geri