Çizgi Filmler

Çizgi film izliyormusunuz?

• Evet

Oylar: 0 0.0%
  • Hayır

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    0
ben biraz izlemişdim sanırım yanlış hatırlamıyorsam

birde BRT diye bir kanal vardı orda bir anime çıkardı sabahları 3 bir şey şovalyeleri diye onu izlerdik sonra atv de hokey oynayan uzaylı ördekler vardı,

gollum1234 demiş ki:

birde BRT diye bir kanal vardı orda bir anime çıkardı sabahları 3 bir şey şovalyeleri diye onu izlerdik sonra atv de hokey oynayan uzaylı ördekler vardı,

Evet amerikadaki bir buz hokeyi takımının adını taşıyorlardı.Mighty Ducks, ne günlerdi be,özlemişiz:D

Bu arada hava çok ılık,yaz geliyor galiba:)

yaa eric cartman ın söledii sarkının adını ve sözlerini bilen var mı? bende sadece 01-south yazıyo tabi simdi hangi sarkı diceksinis hmm bakalım nası desem sarkının bi bölümünde baska biri eslik ediyo o da hey get out my song whats going on falan diyo.... biliyorum anlatamadım ama bu kadar oluyo :?

gollum1234 demiş ki:

şu brt deki anime Magic Knight Rayearth dır sanırım bende çok severdim bundan dolayı hatta netten 4 dvdlik full serisini indirmiştim.

Bir de bilir misiniz DBZ vardır. Son-goku. Ejder topları felan filan. Bakalım başka ne vardı.. Hmm.. Bir de Darkwing Duck vardı, Aladdin vardı. Çok severdim ikisini hatta disney saatinde ardarda gösterirlerdi eskiden. nasıl özledim yaf!
Bir de konu dışı olcak ama Power Rangers 1 numaradır kalbimde hala da öyle olacaktır. Hayatımda izlediğim en fantastik ve adam gibi diziydi. Sonra çok iyi hatırlıyom Goosebumps diye başka bi şaheser göstermişlerdi. Bir kaç g.tü b.klu bebeğin psikolojisi yüzünden ikisini beraber kapatmışlardı şerrefsizler...

Bunları görünce yaf ben neden hala adam öldürmedim diyorum. Gerçekten izleyince adam öldürmek gerekiyosa önce bu şikayetçileri ve rtük'ü katletmeli. Harbiden bu ülkede kaliteli filme yer yok. Ana baba sahip çıkamıyo çocuğuna, gelip biz çekiyoz cezasını

Gerçekten çizgi film maynağıydım ben walla. Çocukluğum tv başında geçerdi. Şimdi de bilgisayar başında...

Eusine demiş ki:
Ejder topları felan filan. Bakalım başka ne vardı.. Hmm.. Bir de Darkwing Duck vardı, Aladdin vardı. Çok severdim ikisini hatta disney saatinde ardarda gösterirlerdi eskiden. nasıl özledim yaf!
Bir de konu dışı olcak ama Power Rangers 1 numaradır kalbimde hala da öyle olacaktır. Hayatımda izlediğim en fantastik ve adam gibi diziydi. Sonra çok iyi hatırlıyom Goosebumps diye başka bi şaheser göstermişlerdi. Bir kaç g.tü b.klu bebeğin psikolojisi yüzünden ikisini beraber kapatmışlardı şerrefsizler...

Ejder topları ,Darkwing Duck , Aladdin ATV de gösteriliyordu hiç kaçırmazdım..Sonra Winnie the Pooh,Pokemon falan başladı :)

Power Rangers hasta bir diziydi ya,ama çok sonra geldi Türkiye'ye.. Zaten bir süre sonrada bozdular.Ninja oldular falan hadi o yakıştıda sonrada Zeo Power Rangers çıktı iyice batırdılar.Şimdi yeni oyuncaklarını gördüm baya değişmiş iğrenç olmuş...

Evet Goosebumps vardı, Cine5te yayınlanıyordu yanlış hatırlamıyorsam.. Kitapları falan da vardı onun ama dizinin kaldırıldığını senden duyuyorum ilk kez..

Bu arada hakkaten dizi kaldırmak,çizgi film kaldırmak rezalet birşey ya..
Pokemonun en şahane bölümünden sonra(Ash,Carizarda söz geçirmeye başlamıştı) kaldırdılar.Neymiş bir çocuk kendini Pikacu zannedip 4 kattan atlamış..Lan salak!!Zaten çizgifilmi g.tüyle değilde gözüyle izlese Pikacunun uçmayacağını bilir,camdanda atlamaz..İzleyiciler bile cahil ya..
Ha işin komik tarafı Pokemon yayından kalktıktan sonra başka bir kanalda Digimon isimli bir taklidi yayınlanmaya devam etti,onu niye kaldırmadı şerefsizler??rtükün ben var yaa.......

..

Pokemon başkaydı bea.
Digimonun sadece müziklerini sevmiştim. Kalanını s.tir et.
ATV yetmemişti yarımyamalak almancamla kalkıp sonraki bölümlerini RTL2 de izlemeye devam etmiştim. Sonra stara geldi de 2 sezon daha devam etti. (Ash'in charizard'ının blaziken'e yenildiği bölümdü) sonra yine bitti. Artık tvye küstüm konser dışında bişi izlemiyorum Haziran'dan beri. Biliyorum ki kaliteli birşey olunca ömrü fazla sürmüyor. İnsanı süründürüyorlar. Artık bütün işimi netten hallediyorum. Hayatımda üç şey var artık:
Gitarım, kahvem, bilgisayarım.
(Bazen de kızlar...Puhahahah!)

Ek: O zamanlar zaten Show ve Cine5 simultane çalışıyordu. Aralarında bir bağ vardı. Önce cine5te gösterilenler sonra show'a geliyordu. O zamanlar decoder felan ne gezer... Show'a gelir gelmez goosebumps, ikisi beraber yasaklandı. Hatta unutmam o altyazıda geçenleri. Cuma günü akşam saat 5'ti. Ahh ah! Hayatımda ilk defa ana arvat sövmüştüm!

:kaydim ehehehe olur oynayalimm.....ne izlicem o koca gozlu kirmizi kurdeleli kizlari :kustum
vardi da kimbilir nerde.....du bakiim bi

ben bu pokumanlarin digimonlarin hic birini sevmemeistim ama....su cizgi filmde kartlar kullanark birbirlerini dovmeye calisanlarin oldugu hangisi....o cizgi filmin amaci ne :?: :!: cocuklarim beynini bi ton sacmalikla dolduruooz bide kumara ozendirelim...ufaktan alissinlar fln mi....yada bilen beri gelsin lutfen.

bide Darkwing in kankasinin adi neydi ??

:kaydim ehehehe olur oynayalimm.....ne izlicem o koca gozlu kirmizi kurdeleli kizlari :kustum
vardi da kimbilir nerde.....du bakiim bi

ben bu pokumanlarin digimonlarin hic birini sevmemeistim ama....su cizgi filmde kartlar kullanark birbirlerini dovmeye calisanlarin oldugu hangisi....o cizgi filmin amaci ne :?: :!: cocuklarim beynini bi ton sacmalikla dolduruooz bide kumara ozendirelim...ufaktan alissinlar fln mi....yada bilen beri gelsin lutfen.

bide Darkwing in kankasinin adi neydi ??

o kizin adiydi ama dimi.. ben salak olan cam yarmasini adini merak ediyorum

bide bu forum nie yalanci boole gitmedi dio msj icin sonra boyle 8 tane birden yolluyor

o kizin adiydi ama dimi.. ben salak olan cam yarmasini adini merak ediyorum

bide bu forum nie yalanci boole gitmedi dio msj icin sonra boyle 8 tane birden yolluyor

Geri