Çizgi Filmler

Çizgi film izliyormusunuz?

• Evet

Oylar: 0 0.0%
  • Hayır

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    0
Kıll Bıll Vol.2'de Bıll'in açıkladığı gibi en harbi kahraman Superman'dir. Ama Songoku vardı komik ve çok iyiydi konusu...

"Yakahamememeee dalgasııııı!" :) :D

copadam demiş ki:
Kıll Bıll Vol.2'de Bıll'in açıkladığı gibi en harbi kahraman Superman'dir. Ama Songoku vardı komik ve çok iyiydi konusu...

"Yakahamememeee dalgasııııı!" :) :D

Buyrun :D

başlangıç şarkısının sözleri:
dragonball the kit
inyon dont to be
ıkayi fil ukad
hamidün dül mecid
dragonbaaaaaaaaal
not:bulmanın renkli donunu bi görsem süper olurdu
:D :D :D

pardon ama topic başlığı cizgi film değilmi neden animeleri aynı kefeye koyuyorsunuz anlamadım Dragon Ball en iyisi ik sezondur biraz açıklıyım size X, Z ve GT tamamen dövüşler üzerine ve ilk sezonda tanık kim varsa Kaplumbağa Efendi dışında öldürülüyo (SonGoku'da dahil)

z sezonundan bir karekter size nerde eski DragonBall
http://www.myfavoritegames.com/news/uploads/Broly-Wallpaper1-1.jpg
http://www.everything-anime.com/animethemes/submitwalls/Vegeta-Wallpaper.jpg
Starda yayınladındığı dönemde bir doğaçlama dublajı vardı olamaz böle bişi :LOL:

Benim kücükken takip ettigim bi sürü cizgi film vardi: Sirinler, Georgie, Mila, sailor moon, lady oscar ve daha bi cogu...
Kacirmaksizin izlerdim ve hala bazen tekrarlari oynadiginda, o günleri hatirlayip seviniyorum:)
Bu cizgi filmleri tanimayanlar olabilir cünkü alman televizyonunda oynuyordu cogu...:)

Genjuro demiş ki:
DragonBall sadece ilk sezonu atv ve star da bir dönem yayınlandı bölük pörçük tabiki uydun falan varsa bazı bulgar tvlerinden birilerinde ve mangas tv de oynuyor olması lazım...

bu link de Dragon Ball ın bu zamana kadar ne kadar serisi ve film i varsa bakılabilir

http://www.animenfo.com/search.php?option=keywords&query=dragon+ball&queryin=anime_titles

toplamak neredeyse imkansız...

Aman allahim bu ne? Amma cok program varmis
Yazlıktaki uyduda vardı Mangas TV vardı bi de Amerikaya gittiğimde oradaki Tv lerden Dragon Ball Z falan onları izliodum ama linke baktım takip etmek mümkün değil.

çok tutulunca devamı geldi zaten çizen adam şu an baya mallı mülklü bir adam link e bakarsan çoğu OAV yani hayranlı için çekilen tv lerde yayınlanmayan filmler onları net üzerinden bulabiliyosun...

Dragon Ball 153
Dragon BallGT 64
Dragon BallZ 291 bölüm
Toplam 408 bölüm

hiç bir anime serisi bu kadar uzun değil ve başlangıc yılına bakarsan 1986 yapımı aynı adamın yani mangakasının DR. Slup ve Aralesi vardı hatırlarsanız BRT de yayınlanıyodu oda

bence izlemeliydin bende ilk yayınlandığında oscar ı erkek zannetmiştim :LOL:
en son brt de yayınlandığında hastası oldum ve ne şans ki iki kere full sezon yayınladılar...

çizimleride çok güzeldir

verdiğim taanıtım linklerinde yazıyor ne zamanın olduğu mangası 1972 de yayımlanmaya başlamış...

anime ise 1979 - 1980 arası bir tane de Live Action film i mevcut...

hala Rusya - Çin ve Japonya da operaları oynanıyor... bizim ükle dışında oldukca popüler bir anime

Geri