Behriger BH470 kulaklık işimi görür mü?

Behringer umc22 ses kartına sahibim fakat 30 liralık kulakiçi 3 çizgili kulaklığımla berbat soundlar alıyorum ses 2 oda öteden geliyor gibi ve backingtrack üzerine çalarken hayal meyal duyuyorum soundu. Bütçesiz ama gururlu bir şekilde araştırmalara başladım ve Behringer BH470 kulaklığı keşfettim. Bütçem ancak ve ancak buna yetiyor maalesef. Anlık fiyatı 240tl ve özellikeleri şu şekilde;

Teknik Özellikler

Kulaklık Tipi: Kapalı, Kafa Üstü
Sürücü Boyu: 40mm
Frekans Cevabı: 20Hz-20kHz
Empedans: 32 Ohm
Gürültü İzolasyonu: Pasif

İkinci sınırlı bütçemin yettiği ve gözüme çarpan kulaklık Behringer HPM1000 ve yukarıdaki teknik özellikleri diğer kulaklıkla aynı. Amacım temiz bir sesle egzersiz yapabilmek aynı zamanda backingtrack üzerine çalarken iki sesi net şekilde duyabilmek. Arada kendi çapımda kayıt alıp instagrama atıyorum herhangi profesyonel düşüncem yok ve bütçem kısıtlı. Bütçeyi aşmayacak şekilde fakir kulaklığı önerilerinize yine açığım. Teşekkürler şimdiden görüşleriniz için.

Dostum yakın zamanda almış biri ve de açarken kutusunu yırtıp iade edememiş biri olarak; Kesinlikle ALMA
Evet dıştan baktığında frekans aralıklarına baktığında gerçekten cazip bi kulaklık gibi görünüyor lakin öyle değil. Behringer abimizi genelde f/p ürünlerinde görüyoruz ama bu sefer cidden başaramamış, abartmıyorum gerçekten çok eksik bi kulaklık. Sesi tatmin edici değil. Bazı frekans aralıklarını gerçekten yakalayamıyor yakalasa da bozuyor. Ergonomik değil. Gerçekten dişim tırnağımdan arttırdığım parayla aldım ve iade edemedim. Beni gerçekten hayal kırıklığına uğrattı.Kesinlikle tavsiye etmem.
Müzikle kal! (Fazla sert girmiş olabilirim, belki sevenleri vardır cihazın ama , fikirlerim abartısız böyle.)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum yakın zamanda almış biri ve de açarken kutusunu yırtıp iade edememiş biri olarak; Kesinlikle ALMA
Evet dıştan baktığında frekans aralıklarına baktığında gerçekten cazip bi kulaklık gibi görünüyor lakin öyle değil. Behringer abimizi genelde f/p ürünlerinde görüyoruz ama bu sefer cidden başaramamış, abartmıyorum gerçekten çok eksik bi kulaklık. Sesi tatmin edici değil. Bazı frekans aralıklarını gerçekten yakalayamıyor yakalasa da bozuyor. Ergonomik değil. Gerçekten dişim tırnağımdan arttırdığım parayla aldım ve iade edemedim. Beni gerçekten hayal kırıklığına uğrattı.Kesinlikle tavsiye etmem.
Müzikle kal! (Fazla sert girmiş olabilirim, belki sevenleri vardır cihazın ama , fikirlerim abartısız böyle.)
Yorum için çok teşekkürler ikimiz de aynı durumdayız açıkladığım gibi zaten bütçe kısıtlı alan birine sormak en iyisidir dedim. Madem öyle en uygun modellerden birini alayım nasıl olsa bu kulaklık da fazla şey vaadetmiyor. Teşekkür ediyorum tekrardan zaman ayırdığın için hocam

Ses konusunda evet dümdüz bir frekans aralığı yok evet, biraz basslı. Engonomi açısından kişiye göre değişebilir.

Geri