Kanalıma beklerim

abi bir kaç eleştirim olacak.

gitara çok abanıyorsun.
türkçe kelimeleri ingilizce aksan ile okuyorsun.itici geliyor kulağa.
gitarda alt yapı olmadan solo atmak da eğer efsanevi bir solo değilse hoş değil.hele introda ne çaldığın hiç anlaşılmıyor gitar solosunda.
akor geçişlerinde de arpej solo karışımı şeylere gerek yok.
distorşınla power akorlar basıp üstüne vokal yapınca da malesef çok kulak tırmalıyor. hafif bir drive daha hoş olur.

teşekkürler.

abi bir kaç eleştirim olacak.

gitara çok abanıyorsun.
türkçe kelimeleri ingilizce aksan ile okuyorsun.itici geliyor kulağa.
gitarda alt yapı olmadan solo atmak da eğer efsanevi bir solo değilse hoş değil.hele introda ne çaldığın hiç anlaşılmıyor gitar solosunda.
akor geçişlerinde de arpej solo karışımı şeylere gerek yok.
distorşınla power akorlar basıp üstüne vokal yapınca da malesef çok kulak tırmalıyor. hafif bir drive daha hoş olur.

teşekkürler.

Geri bildirim için teşekkürler.

'R' harflerini bastırarak söylediğime katılım ama İngilizce aksana katılmıyorum 😊
Gitara abanmıyorum ama şarkıda 0.11 - 0.52 kalınlıkta tel kullandığım için daha gür ses çıkmasından dolayı ses abanıyormuşum gibi çıkıyor olabilir mi?
Akor geçişlerinde solo atmıyorum, şarkının orjinali en az iki gitarla çalındığından Fuat Güner'in arkada attığı melodiyi tek gitar olmamdan kaynaklı akoru durdurup araya katmak istedim.
Bu arada şarkıda distortion yok sadece gitarın kendi doğal sesi var. Yukarıda dediğim gibi tel kalınlığı kaynaklı olabilir.

Son düzenleme:
Karala - Umarım hoşunuza gider.

Kayıt 2006 yılında evde hücum kayıt olarak yapılmıştı. Bu nedenle ses karışık geliyor. Ayrıca ritim gitaristin manyetiğinin pili bu şarkının sonunda bitmişti o nedenle diğer gitarın sesi biraz pörtlek şekilde geliyor.

Bu aralar baktığım bir ürün.Roland go mixer pro x

Gökhan hocam sağolun. Hatta dün ilgili konuya yazdım. henüz kimse yazmadı yada görenler henüz deneyimlememiş kişiler. Sorunum şu : Amfim Boss Katana 50. Line out çıkışı yok. Amfimin Rec-out/Phone çıkışından Go mixerin entrüman ya da gitar girişine bağlanırsam kaydı alabilir miyim?

Hatta 3-4 gündür özellikle bu cihaz ve katana arasında uyum olan bir video aradım alttaki videoda line-out olduğunu belirtiyor(İnanın ürünle ilgili çok video izledim). Adam da Artist ile denemiş 😞 (Dk 16:30)

Gökhan hocam sağolun. Hatta dün ilgili konuya yazdım. henüz kimse yazmadı yada görenler henüz deneyimlememiş kişiler. Sorunum şu : Amfim Boss Katana 50. Line out çıkışı yok. Amfimin Rec-out/Phone çıkışından Go mixerin entrüman ya da gitar girişine bağlanırsam kaydı alabilir miyim?

Hatta 3-4 gündür özellikle bu cihaz ve katana arasında uyum olan bir video aradım alttaki videoda line-out olduğunu belirtiyor(İnanın ürünle ilgili çok video izledim). Adam da Artist ile denemiş 😞 (Dk 16:30)

Bende bir kaç gündür takip ediyorum,bunu Zuhal müzik satıyor sanırım,orda ki ekip bilgili cevaplar veriyor sorabilirsin,deneme de yaparlar diye düşünüyorum.

Geri