5000TL elektro gitar + amfi önerisi

Sevdiğim gruplar, Gojira, Sabaton, Metallica, Bleed from within tarzı. Genellikle Gojira tonlarında sesleri çok seviyorum ve yakalamayı istiyorum. Bunları göz önünde bulundurarak gitar ve amfi önerebilir misiniz ?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum böyle yapmalarının sebebi yukarıdaki arama yeriyle 5 dk içinde bulabileceğin şeyler için başlık açman :/
Arayıp bulabilirsiniz yerine, üçte keramet var demek nasıl bir şey? Neden dediğini anlamadım. Ayrıca bi süre baktım ama kafam hala karışık bu yüzden bari bende başlık açayım dedim ama olmadı sanırım.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum böyle yapmalarının sebebi yukarıdaki arama yeriyle 5 dk içinde bulabileceğin şeyler için başlık açman :/
Parayı daha çok amfiye vereceğim ama gitar konusunda kararsızım bazı gitarlara bakıyorum belirli tonlar gösterilmiş aradığım şeyi bulamıyorum o gitarda kafayı yemek üzereyim. Ayrıca böyle yapsam bile dalga geçilmesi mi gerekiyor ?

Ibanez RGR08LTD BK - Black Elektro Gitar Fiyatı - MyDukkan

ben en son bu ikisine karar kılardım ha bi de srvyi tercih ederseniz bu
belki önceki başlıklara cevap verilmeseydi bir şey denmezdi ama aynı konu için üç kere başlık açmanız bence de yanlış

Hayır. Dün başlık açıldı. Millet 3-5 yazdı. Sonra başka başlık açtı, solitude cevabını vermiş. Baktı aynı hesapla aynı konuyu yarım saatte bir açıp duramıyor, şimdi de başka üyelikle gelip yine aynı şeyi soruyor. İlk yazan arkadaşın dediği de bu, üçte keramet diye. Şimdi arkadaş salağa yatıp ben o değilim diyecek ama iki gün üst üste aynı tavsiyeyi isteyip şu dört (Gojira, Sabaton, Metallica, Bleed from Within) grubu bir araya herhangi farklı iki kişinin getirme olasılığı Yıldırım Demirören'in sahip olduğu milli piyangodan büyük ikramiyeyi herhangi bir garibanın kazanma olasılığından bile daha düşüktür.

Arkadaş kendini kurnaz sanıyor ama forumun çoğu kendisinin fare kovaladığı yerde kedi öpmüştür :)

Hayır. Dün başlık açıldı. Millet 3-5 yazdı. Sonra başka başlık açtı, solitude cevabını vermiş. Baktı aynı hesapla aynı konuyu yarım saatte bir açıp duramıyor, şimdi de başka üyelikle gelip yine aynı şeyi soruyor. İlk yazan arkadaşın dediği de bu, üçte keramet diye. Şimdi arkadaş salağa yatıp ben o değilim diyecek ama iki gün üst üste aynı tavsiyeyi isteyip şu dört (Gojira, Sabaton, Metallica, Bleed from Within) grubu bir araya herhangi farklı iki kişinin getirme olasılığı Yıldırım Demirören'in sahip olduğu milli piyangodan büyük ikramiyeyi herhangi bir garibanın kazanma olasılığından bile daha düşüktür.

Arkadaş kendini kurnaz sanıyor ama forumun çoğu kendisinin fare kovaladığı yerde kedi öpmüştür :)

XD tamam dostum

Ibanez RGR08LTD BK - Black Elektro Gitar Fiyatı - MyDukkan

ben en son bu ikisine karar kılardım ha bi de srvyi tercih ederseniz bu
belki önceki başlıklara cevap verilmeseydi bir şey denmezdi ama aynı konu için üç kere başlık açmanız bence de yanlış
özel konuşma kısmına bakabilir misiniz

Salağa yatıp o değilim falan demiyorum. Kurnazlıkla ne alakası var girip çıkan ne pardon ama ? Adamın verdiği cevap "sınırlandır, ona göre bak". Açtıysam açılmasının nedeni anlayamamış olmam direkt yardım istememdir dimi? Sonuç ne "Konu araştır" süper yardım.

Salağa yatıp o değilim falan demiyorum. Kurnazlıkla ne alakası var girip çıkan ne pardon ama ? Adamın verdiği cevap sınırlandır. Ona göre bak. Açtıysam açılmasının nedeni anlayamamış olmam direkt yardım istememdir dimi? Sonuç ne "Konu araştır" süper yardım.
Konulara bakıp tam bir şey anlamadığım için açtığım konudan konulara bakma tavsiyesi aldım 😀 Her neyse daha fazla gereksiz tartışmaya gerek yok 😕

Salağa yatıp o değilim falan demiyorum. Kurnazlıkla ne alakası var girip çıkan ne pardon ama ? Adamın verdiği cevap "sınırlandır, ona göre bak". Açtıysam açılmasının nedeni anlayamamış olmam direkt yardım istememdir dimi? Sonuç ne "Konu araştır" süper yardım.
Noldu?
Bunu yazıp XD atınca herhalde motor soğumadı. Yaz yaz dur şimdi. Hadi koçum benim, tüm forum senin.

Konulara bakıp tam bir şey anlamadığım için açtığım konudan konulara bakma tavsiyesi aldım 😀 Her neyse daha fazla gereksiz tartışmaya gerek yok 😕
Dostum anlatamadığım şey şu ;

Çalmak istiyorum dediğin grupların hepsi o konularda konuşulan gruplarla benzer/aynı. Dediğim gibi biraz kurcalasan anlarsın nasıl bir şeye ihtiyacın olduğunu.

Neyse, nasıl istersen öyle yap bro ✌️🤘

Çalmak istiyorum dediğin grupların hepsi o konularda konuşulan gruplarla benzer/aynı. Dediğim gibi biraz kurcalasan anlarsın nasıl bir şeye ihtiyacın olduğunu.

Ya baktım da cidden anlayamadım bir türlü. Ben mi yanlış araştırıyorum ki. Bildiğin bir kaç başlık var mı ? Varsa rica etsem atabilir misin ☺️ Fazla amatörüm XD

Gitarların demolarına baktığımda istediğim sesleri bulamayınca da kafam karışıyor bunun da etkisi var. Kusura bakma.

Geri