Nettlethrone

evet ankaralı genç grup nettlethrone sonunda bomba gibi olan demosunu çıkardı..eski tarz swedish death metale çok yakın olan grup her açıdan süper..çok sağlam riffler hayvan vokallerle ve de muhteşem kayıtla birleşince ortaya her meatl müzik dinleyicisinin almasının farz olduğu bir çalışma çıkmış..alın, aldırın, dinleyin, destekleyin...

Evet NAzmi harbiden bir numaradir! Sonuna kadar destekliyorum kendisini! Cok da ozlemisim... Bu arada yeni kayitlarinizin cok iyi oldugunu duydum sagdan soldan, merak etmistim ama madem demo cikti alir dinleriz artik! Kolay gelsin basarilar diliyorum!

metal müzikle ilgilenen bir bünyeniz varsa özellikle death ve gene özellikle ezki tip swedish(entombed veya at the gates) seviyorsanız sakın kaçırmayın...kayıt çok iyi, vokaller bencede çok iyi, davular zaten suicide ın davulcusu...kaçırmayın... böyle bir grubuda kimsenin dinlememesi garip

Mutlaka dinlenmesi gereken çok sağlam bir gruptur.Daha önce zor compilation'da bir şarkıları vardı,demo da eminim iyi olmuştur.
Nazmican'ın vokali yeter zaten be!

Selam arkadaslar,ovguleriniz için tesekkur ederim.Marco ve Blackartmaker,Dave Mustaine arkadaşlarıma da selamlarımı yolluyorum.Uzun zamandır yüzyüze gorusemedik sizlerle,kusura bakmayın.
Evet demoyu sonunda cıkardık,yalnız biraz zorlandık acıkcası,maddi olanaklarımız iyi olmadıgı için coğaltmak bizim için o kadar da kolay olmuyor ama en kısa surede her tarafa,problemler halledilir halledilmez ulaştırmaya calışacağız.Bizim grup genç olması nedeniyle tecrübe sorunu yaşasa da bunların üstesinden metal fanları sayesinde ve çalışma hırsımızla,kendimizi geliştirmemizle geleceğimize inanıyoruz.Umarım kimsenin yüzünü kara cıkarmayız,albume de imza atarız hatta albumlere.
Ayrıca bu başlıktan yeni haberim oldu o yüzden gec kaldım onu da belirtmek istiyorum...Bu başıık altında daa tanıdıklarım var mı bilmiyorum ama nicklerden cıkaramadım belirttiğim 3 kişi dışında.
Ben de hacettepeliyim,burada bahar şenliği hakkında bi başlık gordum,kadroyu toparlasak konserlere cıkmaya dusunuyoruz,bu da cok yakın bir zmanda olacaktır umarım,bunun için de çalışıyoruz...E n kısa zamanda gorusmek uzere...

Yok davulcu Çağlar değil,ama demoda çalan çalan oydu.Bu ne demek derseniz,Çağlar sağolsun bize yardımcı oldu.Biz şu anda davulcu arıyoruz anlıycağınız...

ep'yi aldım göz kamaştırıcı gayet, özellikle davullar çok sağlam hatta baya baya sağlam.
web site adresi var mı?

Umarım cok gec kalmamışımdır cevap yazmak için:
Web sitesi adresi www.nettlethrone.com , site henüz yeni oldugu için ,daha eksikler var ama yakında hepsi tamamlanacak ama su an için demodan bir sarkıyı indirmeniz mumkun , tesekkur ederim...Bu arada demo hakkında soyledikleriniz için teşekkurler tekrardan...

Benim bir grubum yok ama Seferoğulları ile Tellioğulları'nı toplayıp geleceğim Yeşil Vadi'ye. Eğlenceye doyarız valla. :LOL:

Bu arada Nettlethrone gerçekten de çok sağlam bir grup. Çalışmalarını dikkatle takip ediyorum. Çok güzel bir yoldalar.
Başarılar dilerim Yeşil Vadi'de.

Geri