Akita Elektronik davul

Bende var. arıza yaptı servise gonderdim. denemek istersen, unutmamam icin bi om at gelince haber edeyim.

dedikleri gibi sert vurursan veya seri vuruslarda bazı sesleri cıkartmıyo. onun dısında ben cok memnunum. midileri calıstırmıyo ama bence icindeki setuplar yeterince idare eder. beni kesmez diyosan istedigin davul seslerini alıyosun musteri hizmetlerine mail yoluyla zip yapıp atıyosun sana programda calıscak versiyonlarını gonderiyo. ben kendi akustik davul setuplarımın seslerini guzelce kaydedip gondermis ve almıstım. acaip isime yarıyodu. ayrıca kendime bi guzellik yapmıstım söyleki; padlerimden biri alttaki oturan yerinden kırılmıstı aldım onu bi demir 4 vidayla aletin beynini biraz kenara kaydırıp onu oraya sabitledim ve maxtone twin pedalımı koyup aletin kick pedalınıda hi hat olarak kullandım. boylece 10 tane olan girislerden 2. kick pedalı icin olan yerinide ped baglamak icin kullanıyodum. bi giriz kicklere bi giris hihat pedalına kalan 8 pedide canımın istedigi gibi davul zil falan yapıyodum. ayrıca vurus hassaslıgınıda begeniyorum. v drum kadar olmasada yeterli hassasiyete sahip. bu fiyata almaya deger diyorum. ama 11 x 45 = 495ytl biraz fazla geldi bana. guzelce arastırdın mı??

Geri