Ankara Eğlencesine Rock/Indie/80's grup oluşumu (lütfen detaylar için okuyunuz)

Merhabalar,

İsmim Tunç, bilgisayar mühendisiyim ve 33 yaşındayım.

Buradan daha önce birkaç kez istediğim noktaya gelemeyen grup denemeleri yaşadım. Lise ve üniversite yıllarımda birçok yerde konser verdim, daha sonra iş/güç ve ortak grup beğenisi olan insan bulamadığım için müzikten grup olarak uzun zamandır uzağım.

Bu sefer aklımda olan gruplar çok belli, tabii ki gelecek kişilerin de kendi zevklerine göre şekillenebilir ama beğenilerin ortak olması süreci daha eğlenceli kılacaktır diye düşünüyorum.

Maddi bir kaygısı olmadan, eğer "olursa ne güzel olur" diyip bir yerlerde keyfine çalmak isteyen, grubu hayatının birinci önceliği yapmayacak ama stüdyoya gidildiğinde de "bu hangi şarkıydı yahu" demeyecek kişiler okumaya devam edebilir :)

Ben gitar ve bateri çalıyorum, her ikisinde de herhangi profesyonel değilim. Alta her enstrümanını kendimin çaldığı, kendimin söylediği ve kayıt ettiği birkaç şarkı için link bırakacağım, seviyem hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz. Gelmek isteyen insanların da benzer seviyelerde olması yine sürecin daha eğlenceli olmasını sağlayacaktır diye düşünüyorum. Dolayısıyla eğer bir kaydınız varsa mutlaka duymak isterim.

Ben gitar veya bateri çalmaya, çok tercih etmesem de vokal yapmaya "çalışmaya" razıyım.

Gelelim aklımdaki gruplara;

* Bon Jovi
* Red Hot Chili Peppers
* Arctic Monkeys
* Strokes
* Jack Johnson
* Mor ve Ötesi
* Metric
* Travis
* No Doubt
* Metallica
* Cranberries

gibi gibi daha saysam devamının geleceği bir sürü grup olabilir. Zaten sanıyorum yukarıdakilerden birkaçını beğenen kişiler ile farklı gruplar üzerinde de anlaşabiliriz.

Çok bir ümidim yok ama eğer ilgilenen birileri olursa bana buradan veya instagram üzerinden (Login • Instagram) ulaşabilirsiniz. Bateristler, basçılar, gitaristler, vokalistler... :) herkes buyursun belki güzel bir şeyler çıkar ortaya.

Benim kayıtlarıma;

tuncak30

Buradan ulaşabilirsiniz.

Görüşmek dileğiyle.

Merhaba izmir ise ben sizinle şarkı söylemek isterim gitarist de bir arkadaşım var bize baterist lazım mesleklerimiz müzikle ilgili değil ama müzik aşığıyız 33 ve 40 yaşlarımız

Merhabalar,

Buradan daha önce birkaç kez istediğim noktaya gelemeyen grup denemeleri yaşadım. Lise ve üniversite yıllarımda birçok yerde konser verdim, daha sonra iş/güç ve ortak grup beğenisi olan insan bulamadığım için müzikten grup olarak uzun zamandır uzağım.

Bu sefer aklımda olan gruplar çok belli, tabii ki gelecek kişilerin de kendi zevklerine göre şekillenebilir ama beğenilerin ortak olması süreci daha eğlenceli kılacaktır diye düşünüyorum.

Maddi bir kaygısı olmadan, eğer "olursa ne güzel olur" diyip bir yerlerde keyfine çalmak isteyen, grubu hayatının birinci önceliği yapmayacak ama stüdyoya gidildiğinde de "bu hangi şarkıydı yahu" demeyecek kişiler okumaya devam edebilir :)

Ben gitar ve bateri çalıyorum, her ikisinde de herhangi profesyonel değilim. Alta her enstrümanını kendimin çaldığı, kendimin söylediği ve kayıt ettiği birkaç şarkı için link bırakacağım, seviyem hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz. Gelmek isteyen insanların da benzer seviyelerde olması yine sürecin daha eğlenceli olmasını sağlayacaktır diye düşünüyorum. Dolayısıyla eğer bir kaydınız varsa mutlaka duymak isterim.

Ben gitar veya bateri çalmaya, çok tercih etmesem de vokal yapmaya "çalışmaya" razıyım.

* Bon Jovi
* Red Hot Chili Peppers
* Arctic Monkeys
* Strokes
* Jack Johnson
* Mor ve Ötesi
* Metric
* Travis
* No Doubt
* Metallica
* Cranberries

gibi gibi daha saysam devamının geleceği bir sürü grup olabilir. Zaten sanıyorum yukarıdakilerden birkaçını beğenen kişiler ile farklı gruplar üzerinde de anlaşabiliriz.

Çok bir ümidim yok ama eğer ilgilenen birileri olursa bana buradan veya instagram üzerinden (Login • Instagram) ulaşabilirsiniz. Bateristler, basçılar, gitaristler, vokalistler... :) herkes buyursun belki güzel bir şeyler çıkar ortaya.

Benim kayıtlarıma;

tuncak30

Buradan ulaşabilirsiniz.

Görüşmek dileğiyle.
Merhaba ankaradayım,Daha önce bir kaç yerse sahneye çıktım.45 yaşındayım.90 grunge metallica özellikle sesim hakimdir.bende bi şeyler yapmak ıstiyorum. Tekrar o heyecanları yaşamak istiyorum

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Selamlar, şu ana kadar 1 kişi daha yazdı, minimum çoğunluğu sağlayacak kadar kişi olursak eğlencesine gidip bir şeyler deneyebiliriz :)
Bir gelişme olursa sizlere de ulaşacağım.

Sevgiler

Merhaba izmir ise ben sizinle şarkı söylemek isterim gitarist de bir arkadaşım var bize baterist lazım mesleklerimiz müzikle ilgili değil ama müzik aşığıyız 33 ve 40 yaşlarımız
Merhaba izmirdeyiz ve bize vokalle gitar lazım eğlencesine çalmak için görüşmek istermisiniZ...
Merhaba eğlencesine çalmak için vokal ve gitar ihtiyacımız var görüşebilir miyiz

Merhabalar,

* Bon Jovi
* Red Hot Chili Peppers
* Arctic Monkeys
* Strokes
* Jack Johnson
* Mor ve Ötesi
* Metric
* Travis
* No Doubt
* Metallica
* Cranberries

Benim kayıtlarıma;

tuncak30

Buradan ulaşabilirsiniz.

Görüşmek dileğiyle.

Merhaba ben Elif.Bahsettiginiz gruplara ait bir çok stüdyo deneyimim oldu, İzmir de üniversite yıllarında.Suanda öğretmenim Ankara dayim. Ben müziğe tekrar dönmek istiyorum ancak seviyeniz hakkında net bir bilgim yok.Yani amatör olarak mesajınıza cevap yazıyorum. Ben vokal olarak katılabilirim.Hala ilgileniyorsanız görüşmek isterim.
Ses örneğiniz var mı? Video youtu.be linki falan

Merhabalar. 36 yasindayim. Bas gitar caliyorum. Benim de sizin gibi bar programi, kayit ve konser tecrubem var ve dediginiz gibi herhangi bir maddi beklentim yok. Buldugum gruplar genelde hemen studyo, prova olaylatina giriyor. Fakat benim dusuncem oncelikle kafa yapilarinin uyusmasi. Bu sebeple calacagim grupta(eglencesine dahi olsa) uyum olmasi taraftariyim. Eger kadroda bas gitar acigi varsa gorusebiliriz. İyi calismalar. Kolay gelsin.

Merhaba ismim Kaan 32 yaşında inşaat mühendisiyim, hobilerimin başında müzik gelir... Hiçbir enstrümana hakim olmadığım gibi herhangi bir enstrümandan da anlamlı sesler çıkartabiliyorum )) son 2 yıldır vokal yapmaktan daha çok keyif aldığımı fark ettim... elektro gitar ve amfisi, klasik gitar, ukulele, MIDI klavye-ses kartı-mikrofon şeklinde ufak bir setim mevcuttur... Eğer hala yer varsa dahil olmak isterim... Yukarıda belirtildiği gibi "olursa ne güzel olur" ))

Selam. 38 yaşındayım. Davulcuyum. Lise ve Univ de aktif olarak sahne aldım. Daha sonra evde eklektro davul ile çalıştım kendi bestelerim var. Biraz bas ve gitar da calabiliyorum. Evde bir home studio m var. Ben de yıllar sonra tekrar stüdyoda canlı çalmak istiyorum ilanda çok güzel ozetlemissin. Emprovize calabilirim. Eğer halen davulcu yoksa Instagram @digersecenek ya da buradan yazabilirsin. Ankaradayım.

Geri