Alınık ESP Arrow Andromeda II (violet)

Bilgilendirme yapmak istedim. Zor oluyor ama aklımda kalan ve konuya yaklaşım gösteren forum alanlarına bu yazımı yazıyorum.

Bu Çek cumhuriyetinde ki dallama firma ile görüştüm depolarında yokmuş. 500 USD ön ödeme yapın sipariş geçelim 5 ay sonra gel al dediler.

Verdim lan 500 USD ya herro ya merro mk.

Durumu paylaşırım yeniden.

Yok abi yok yok yok. 3 yıldır uğraşıyorum yok. Alamıyorum bu gitarı. Para iadesi yapıldı 1 ay önce. Sözde firma Amerika ile yazışmış neymiş ancak 5 ve üzerinde adet sipariş verilirse üretime alabilirmiş.

Varsovada stokta bir adet var. Ama renk tam olarak aynı mı ve USA mi Japon mu bilgi göremedim:
1- Bu gitar sakte mk. (headstocklara bak)
2- Böyle bir gitar yolun ortasına konurmu mk.
3- Stoklarında yok. Uyarıyor site.
4- Kullanılmış.
111.jpg112.jpg

Buldum mk. Buldum. Eşim mail atmış stoklarında varmış.

TR'ye gönderemeyiz diyor pijler. Kapora yolluyorum ve cuma Amerika'ya günü birlik gidip geliyorum. Kolarodo nersi mk. Denvera gel dedi lavuk.

Uçak bileti 37 bin lira vericem gitarda 5.500 dolarda gitar. eşim de gidersen boşarım seni dedi. E birde boşanma masrafları da eklersem tahminen 150 bin lira. odeyeceğim nafaka hariç. Umurumda değil ulaaaann. alıyorum alıyorum.

TR'ye gönderemeyiz diyor pijler. Kapora yolluyorum ve cuma Amerika'ya günü birlik gidip geliyorum. Kolarodo nersi mk. Denvera gel dedi lavuk.

Uçak bileti 37 bin lira vericem gitarda 5.500 dolarda gitar. eşim de gidersen boşarım seni dedi. E birde boşanma masrafları da eklersem tahminen 150 bin lira. odeyeceğim nafaka hariç. Umurumda değil ulaaaann. alıyorum alıyorum.

Sesli güldüm cidden :D

Hocam aşırı temiz delirmişsiniz. Saygı duydum.

anasını skiyim. memleketini skiyim amerikasını da skiyim parasınıda skiyim.

Orspu cocukları.

karımı ikna ettim onuda aldım yanıma gezeriz dedim. gittim gitarı almaya denver denen cehhenemin dibine sktiğimin yerine. orspu evlatları elindeki arrow1 bir de siyah

açtım maili yazışmları okuttuk. misinformation sir sorry sir. diyor gavat. yol paramı vereceksiniz ulan diye saldırdım gözüm dönmüş.

Anasını sktiklerim polis çağırdı. şikayetçi oldular. göçmen bürosuna götürüldük 1 hafta burada tutulduk duruşma bilmem ne derken ilk uçakla bizi sınır dışı ettiler. piç herifler bir de aktarmalı göndediler helak olduk a.q.

Karım evi terk etti. cimere yazdım dış işleri bakanlığına yazdım bu amerikanın a.q. diye. her yere yazıyorum başıma gelenleri. gördüğüm her amerikalının a.q. bundan sonra.

Ama alacam o gitarı. alacam. camekanını bile yaptırmıştım. ESP'ye mail attım bugün başıma gelenleri belgeleri falanda gönderdim vereceksiniz bana o gitarı dedim pezevenkler. bilmiyorum iyi değilim ben. psikolojim yok benim.

anasını skiyim. memleketini skiyim amerikasını da skiyim parasınıda skiyim.

Orspu cocukları.

karımı ikna ettim onuda aldım yanıma gezeriz dedim. gittim gitarı almaya denver denen cehhenemin dibine sktiğimin yerine. orspu evlatları elindeki arrow1 bir de siyah

açtım maili yazışmları okuttuk. misinformation sir sorry sir. diyor gavat. yol paramı vereceksiniz ulan diye saldırdım gözüm dönmüş.

Anasını sktiklerim polis çağırdı. şikayetçi oldular. göçmen bürosuna götürüldük 1 hafta burada tutulduk duruşma bilmem ne derken ilk uçakla bizi sınır dışı ettiler. piç herifler bir de aktarmalı göndediler helak olduk a.q.

Karım evi terk etti. cimere yazdım dış işleri bakanlığına yazdım bu amerikanın a.q. diye. her yere yazıyorum başıma gelenleri. gördüğüm her amerikalının a.q. bundan sonra.

Ama alacam o gitarı. alacam. camekanını bile yaptırmıştım. ESP'ye mail attım bugün başıma gelenleri belgeleri falanda gönderdim vereceksiniz bana o gitarı dedim pezevenkler. bilmiyorum iyi değilim ben. psikolojim yok benim.

Abi güldük eğlendik ama ben inanmıyorum sana. Yaptırdığın camekanın içine "ESP selam, arayışa devam" yazılı kağıt koyup foto atarsan inanarak okuyacağım.

Aksi durumda, serin hikaye.

Geri