Alınık Silinebilir

Elimde öylece duran bir dxmg var. Üzerinde emg 81-60 var. Manyetiksiz de satabilirim. Bir bakım yapıp satmayı düşünüyorum ama bu bakım yapıp satma işi rahat 10 yıldır var, tembellik. Knob kafaları bir yerlerde, Arka kapak bir yerlerde. Daha da uğraşıp satmadım. Reverb'e baktım 350 - 400 dolar gibi fiyatlar var. Sahibinden'de uçuk bir fiyat var ama ediyor mu o kadar bilmiyorum. Hala ilgileniyor musunuz?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Elimde öylece duran bir dxmg var. Üzerinde emg 81-60 var. Manyetiksiz de satabilirim. Bir bakım yapıp satmayı düşünüyorum ama bu bakım yapıp satma işi rahat 10 yıldır var, tembellik. Knob kafaları bir yerlerde, Arka kapak bir yerlerde. Daha da uğraşıp satmadım. Reverb'e baktım 350 - 400 dolar gibi fiyatlar var. Sahibinden'de uçuk bir fiyat var ama ediyor mu o kadar bilmiyorum. Hala ilgileniyor musunuz?
Manyetiksiz ne kadara satmayı düşünüyorsunuz

Şimdi ikinci el jackson fiyatlarına bakıyorum sanırım herkes ya tutarsa diyerek fiyatları belirlemiş. 5000 bin tl çok mu bu gitar için? Yorumunuz nedir?

Japonya uretimi mi bu model?

Kanki direkt reverb üzerinden alırsan daha iyi olur gibi diğer türlü ülke şartlarında gitar bulamayacaksın. Acı ama gerçek zamanında 15-20 liraya aldığımız tel bile gitar parasına yaklaştı.

Geri