İzmir Orta düzeyde gitarist arkadaşlar

Merhabalar.
Orta düzeyde akustik veya elektro çalan arkadaşlarla keyifli vakit geçirmek amacıyla denemeler yapabiliriz.
Haftada bir toplanıp önceden kararlaştırıp pratiğini yaptığımız şarkıları çalmayı deneriz. Tarz olarak yelpaze geniş olabilir. Ben sevdiğim grup ve sanatçılardan birkaçını yazayım fikir olması açısından:

Alphaville ,The Smiths, Pink Floyd, Scorpions, Cat Stevens, Bob Dylan, Eddie Vedder, Nirvana

Teoman, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Mor Ve Ötesi

Şeklinde listeler uzar gider.

İlgi duyan arkadaşlar "topuzyyusuf" adresine yazabilir.

Merhabalar.
Orta düzeyde akustik veya elektro çalan arkadaşlarla keyifli vakit geçirmek amacıyla denemeler yapabiliriz.
Haftada bir toplanıp önceden kararlaştırıp pratiğini yaptığımız şarkıları çalmayı deneriz. Tarz olarak yelpaze geniş olabilir. Ben sevdiğim grup ve sanatçılardan birkaçını yazayım fikir olması açısından:

Alphaville ,The Smiths, Pink Floyd, Scorpions, Cat Stevens, Bob Dylan, Eddie Vedder, Nirvana

Teoman, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Mor Ve Ötesi

Şeklinde listeler uzar gider.

İlgi duyan arkadaşlar "topuzyyusuf" adresine yazabilir.
hangi şehir acaba?

Akustik gitar, Klasik gitar, Ud, Cümbüş, Bağlama çalıyorum. Müzisyenliği meslek olarak yapmasamda. Bir gün gerçekten iş olarak yapacağıma inandığım için görüşmek isterim.

selam, aydın kuşadasında yaşıyorum ama izmire sık sık gelip gidiyorum ve 18 yaşındayım. kendimi geliştirebileceğim, eğlenceli vakit geçirebileceğim iyi anlaşabileceğim bir grup kurmak ya da dahil olmak istiyorum. vokal ve gitaristim ilgilenirsen 05459401898

Geri