İstanbul İngilizce VOKAL / Kadıköy

Kadıköy’deki provalarımız için kalıcı vokal bir arkadaş aramaktayız.

Değişken tarzlarda /Rock/Punk Alternatif Metal arasında değişlenlik gösterebilecek, bizimle eğlenip kendini görmek isteyen herkes kız/erkek yaş sınırı olmadan yazabilir...

Bazı parçalar örn alttaki gibi:
HIM
Quiet Riot
The Offspring
Judas Priest
Nirvana
Candlemass vs..
liste çok daha uzun ama daha detaya girmiyorum. Glam rock ve grunge ‘da death metal’e kadar müzikal anlamda doyurucu bir yelpazede çalışıyor olacağız.

Bu ve benzeri parçaları söylemek isteyen ve stressiz rahat bir ortamda eğlenmek isteyen herkes yazabilir.
İlgilenenler özelden mesaj atabilir.

Mario

Dilerseniz daha çok hayko cepkin, şebnem ferah, kerim tekin, ogün sanlısoy, pentagram dinlesem de dediğiniz müzik gruplarını da öncelikle antrenman yapıp zevk alarak söyleyebilirim. Adım Macid Aktepe, 18 yaşındayım. okulda solo vokal dışında sahne performansım ve daha önce bulunduğum bir grup yok. Piyano eksiğiniz varsa onda da orta düzeyde çalabiliyorum. piyano ve vokali beraber de yapabilirim. İsterseniz daha iyi tanışmamız için bir iletişim yeri atın daha uzun konuşalım.

Kadıköy’deki provalarımız için kalıcı vokal bir arkadaş aramaktayız.

Değişken tarzlarda /Rock/Punk Alternatif Metal arasında değişlenlik gösterebilecek, bizimle eğlenip kendini görmek isteyen herkes kız/erkek yaş sınırı olmadan yazabilir...

Bazı parçalar örn alttaki gibi:
HIM
Quiet Riot
The Offspring
Judas Priest
Nirvana
Candlemass vs..
liste çok daha uzun ama daha detaya girmiyorum. Glam rock ve grunge ‘da death metal’e kadar müzikal anlamda doyurucu bir yelpazede çalışıyor olacağız.

Bu ve benzeri parçaları söylemek isteyen ve stressiz rahat bir ortamda eğlenmek isteyen herkes yazabilir.
İlgilenenler özelden mesaj atabilir.

Mario
18 yaşında kadın vokalim, punk ve grunge çalışıyorum daha çok o yüzden anlaşabiliriz bence. Aynı zamanda Candlemass’de çok severim görünce bi ne alaka oha çok güzel oldum: her neyse deneyimim var daha önce iki grupla çalıştım, bir tanesiyle arada hala çalışıyoruz. Ulaşmak isterseniz instagram adım devrimirmak. İngilizce konusunda da zaten İngilizce konuşarak büyüdüm seviyem C1, akıcı konuşuyorum söylüyorum o yüzden o konuda hiç sıkıntı yok

Geri