Les paul standard emg 81-85 modifiyeli gitar

Merhaba arkadaşlar. 4 senedir orta düzey bağlama çalmaktayım. Uzun zamandır elektro gitar çalma hevesim var. İlanlarda bir adet Epiphone les paul 81-85 modifiyeli gitar oldum. Sahibi yardımcı da oldu. 6500 tl ücret istedi. Gitar çok temiz. Bu gitar başlangıç seviyesi için iyi midir ve ayrıca fiyatı sizler için nasıl? Evet gitar seçiminde tarz vs önemli ama şuan için bunu almak istedim. Acil yardımlarınızı bekliyorum değerli forum üyeleri:)

Gitar güzel, ancak denemeden almanızı önermem çünkü les pauller modern gitarlar kadar rahat değil, ağır ve üst perdelere erişim zor. Tarz olarak da rock-metal dışında çok kullanışlı olmayacak manyetiklerden dolayı.

Yani denemeniz gerekiyor, caldiginiz tarz metal-hard rock olacaksa güzel bir amfi ile çok güzel sustainli tonlar alırsınız. Kasa da hoşunuza giderse, rahatsız etmezse almanızı tavsiye ederim. Birazdan başka cevaplar da gelir, ona göre hareket edersiniz.

Fiyat konusunu bilmiyorum takip etmedim ama piyasanin cok altinda veriyorsa dolandirilma ihtimaline karsi uyarayim. Bunun yaninda agir hasarli bile olabilir. Bir sekilde gitari bire bir gorup denemeden alinmamasi taraftariyim ' ki yine de gercekten sozune guvenilecek insanlar var tabi ki onlari tenzih ediyorum '
Emg 81 85 daha ziyade rock bile degil direk metal muzik turevleri icin tercih edilen bir manyetik donanimidir. Eger agir rock ve metale dogru bir tarz benimsemeyecekseniz sizi tatmin etmeyebilir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyat konusunu bilmiyorum takip etmedim ama piyasanin cok altinda veriyorsa dolandirilma ihtimaline karsi uyarayim. Bunun yaninda agir hasarli bile olabilir. Bir sekilde gitari bire bir gorup denemeden alinmamasi taraftariyim ' ki yine de gercekten sozune guvenilecek insanlar var tabi ki onlari tenzih ediyorum '
Emg 81 85 daha ziyade rock bile degil direk metal muzik turevleri icin tercih edilen bir manyetik donanimidir. Eger agir rock ve metale dogru bir tarz benimsemeyecekseniz sizi tatmin etmeyebilir.
Değerli cevabınız için teşekkür ederim. Satıcısı iyi nezaketli bir insan, elden teslim alacağım zaten. Kargo yapılmayacak. Ama dediğim gibi yeni başlayacağım, zevkim nereye gider bilmiyorum. Bu manyetiklerle kısıtlı bi yerden gitmem gerekecek anladığım kadarıyla. Almaktan vazgeçeceğim. Değerli cevabınız için teşekkür ederim

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Emg 81 85 daha ziyade rock bile degil direk metal muzik turevleri icin tercih edilen bir manyetik donanimidir. Eger agir rock ve metale dogru bir tarz benimsemeyecekseniz sizi tatmin etmeyebilir
Gitar güzel, ancak denemeden almanızı önermem çünkü les pauller modern gitarlar kadar rahat değil, ağır ve üst perdelere erişim zor. Tarz olarak da rock-metal dışında çok kullanışlı olmayacak manyetiklerden dolayı
Yani denemeniz gerekiyor, caldiginiz tarz metal-hard rock olacaksa güzel bir amfi ile çok güzel sustainli tonlar alırsınız. Kasa da hoşunuza giderse, rahatsız etmezse almanızı tavsiye ederim. Birazdan başka cevaplar da gelir, ona göre hareket edersiniz.
Peki ltd esp ec 256 için ne düşünüyorsunuz Epiphone les paul standard karşısında

Peki ltd esp ec 256 için ne düşünüyorsunuz Epiphone les paul standard karşısında
O da tonları parlak olmayan bir gitar, ikisi de daha çok metal için tercih edilir. İkisinin arasından epiphone'u tercih ederdim manyetiklerinden ve burgularindan dolayı.

Bu arada ince kalın sap olayı ve manyetikler sizin keyfinize bağlı, ağır derken de tonlar ve hissiyat hoşunuza giderse kesinlikle tolere edilebilir. Bunlar benim düşüncelerimdi. Sanırım İzmirdesiniz, boş bir zamanınızda cankayada mağazaları gezip düşündüğünüz gitarları deneyip ona göre karar vermeniz daha iyi olur.

Son düzenleme:
Geri