Ibanez 2022 kataloğu

Halen multiscale 7-8 telli modelleri bekliyorum, geçtiğimiz aylarda prototipleri ortamlara düşenlerden biri QX527PB idi ki insanlar şaka sanmıştı. Umarım daha mantıklı bir şeyler vardır ellerinde.

come to .strandberg* diyorum ... Ibanez yapacak da biz de alacaz ... yapılmışı var ... hatta GAS sıralı tam listemde şu an 1 numara
GOC fiyat olarak çok daha makul ve çeşit bakımından tamamen custom shop mantığıyla ürün çıkaran bir marka, göz atmanızı tavsiye ederim. Materia serisi örnekleri evlere şenlik duruyor. Yine de ibanez'in tasarım yaklaşımından umutluyum halen. Bugün zuhal'de ICHI10 gördüm bir tane, dibim düştü. Vaktim olmadığı için deneyemedim fakat çok beğendim görsel olarak. 7-8 telli kulvarında daha piyasaya düşmeyen bir dolu model mevcut, muhtemelen kışa doğru salacaklar onları.

GOC fiyat olarak çok daha makul ve çeşit bakımından tamamen custom shop mantığıyla ürün çıkaran bir marka, göz atmanızı tavsiye ederim. Materia serisi örnekleri evlere şenlik duruyor. Yine de ibanez'in tasarım yaklaşımından umutluyum halen. Bugün zuhal'de ICHI10 gördüm bir tane, dibim düştü. Vaktim olmadığı için deneyemedim fakat çok beğendim görsel olarak. 7-8 telli kulvarında daha piyasaya düşmeyen bir dolu model mevcut, muhtemelen kışa doğru salacaklar onları.

GOC Vajra'lar da çok şık görünüyorlar bu arada. Bir de sevenstring forumlarında okuduğuma göre çoğu Strandberg kalite kontrol açısından sıkıntılı oluyormuş. O yüksek fiyatları hak etmiyorlar diyen çok kişi gördüm. Tabii yine de denemeden, çalmadan bir şey diyemem. Ayrıca Agile'nin headless modelleri de hoş görünüyor ve fiyatları da epey makul genele göre.

Geri