Elektro gitar önerileri

Max. 2400 tl başlangıç elektro gitar önerileriniz varmı?
bu gitar alınırmı?

Açıkça bu gitarı al demek hiç yapılabilecek bir şey değil aslında ama şu anda aklı selim değilim alkol etkisinde, şunu alırdım ben o bütçeye ... demek için unuz gitarlara baktım ama bulamadım, üzgünüm =(

Bildiğim en ucuz sıfır alınabilir gitar bu: Aria Pro ll JET1CA Elektro Gitar

Hayir tabi kotu degil. Fakat Epi Gibsonun yan sanayisidir. Ama gunumuzde artik insanlar yan sanayinin yan sanayisinin yan sanayisi gitarlar alabilecek duzeyde.
katiliyorum kesinlikle. ozellikle kore yapimi epiphone gitarlar bence gayet basarili. ama elbette bir gibson degil. bu arada marka cok kotu olsaydi zakk wylde kullanmazdi bu gitari :)

katiliyorum kesinlikle. ozellikle kore yapimi epiphone gitarlar bence gayet basarili. ama elbette bir gibson degil. bu arada marka cok kotu olsaydi zakk wylde kullanmazdi bu gitari :)
Bende 2001 Kore Studio var. Bir amfi alışverişinde amfi aldığım kişinin Gibson Les Paul Studio'su ile karşılaştırma fırsatım olmuştu. Gibson'un sapının C ve benimkinin Slim Taper D olarak dizaynından kaynaklı olsa gerek Gibson'u tutarken 5-10 kalas tutuyormuş gibi hissettim. Muhakkak Gibson Gibson'dur benim sap daha zarif ve çalarken daha rahat hissettiriyor.

Son düzenleme:
bu arada marka cok kotu olsaydi zakk wylde kullanmazdi bu gitari :)
Adam müzik yapmaya Fender ile başlamış. Tarzı değiştikçe de kalıcı olarak Gibson kullanmaya başlamış. Kullandığı beyaz les paul gitarının yenilenmesi için boyatmaya göndermiş. Yanlışlıkla dairesel şekilde sarı ve siyah boyanmış gitar. Adam sesini çıkarmamış. Bunada Bullseye demiş. Adam çok tutulup Sevilince Gibson onun adına bu desende gitar üretmiş. Stüdyoda ve sahne performanslarında Dean ve Gibson kullanırmış sadece. Reklam ve lisanslı cd görsel yayınlarda da anlaşması gereği Fender ve Epiphone kullanmak zorundaymış. 2009 yılında bu anlaşmayı yapmış. Kullandığı gitarlarında da EMG 81/85 dışında manyetikte kullanmıyormuş.

Özetle firmanın reklam pazarlaması. " Aaaa moruk bak bu eleman bu gitarı kullanıyor. O zaman iyidir hadi alalım " diyen kitleyi kendisine hızlı çekmek için.

Son düzenleme:
Arkadaşlar 6500e ikinci el ltd ec 256 mı yoksa 5300e sıfır Ibanez grg121 mi
iyi de ibanez sıfırı 4.500 lira

Ben tercihimi LTD yana kullanıyorum :)

iyi de ibanez sıfırı 4.500 lira

Ben tercihimi LTD yana kullanıyorum :)
Hocam ben solağım solak fiyatı o şekilde. Yeni başlayacağım da o yüzden Ibanez idare etmez mi, şimdi bilmiyorum da gitar ikinci el işine girmem riskli olur diye düşünmüştüm.

Hocam ben solağım solak fiyatı o şekilde. Yeni başlayacağım da o yüzden Ibanez idare etmez mi, şimdi bilmiyorum da gitar ikinci el işine girmem riskli olur diye düşünmüştüm.
Güzel kardeşim. Araştırmanı daha iyi yapmanı tavsiye etmek durumundayım. İyiliğin için.
Bak burda da solak 4.700-TL

ibanez idare eder neden etmesin. Yani gitardan anlamayan birisi için evet 2. el riskli olabilir. köprüsü gövdesi sapı nut eşik burgu headstock fretler manyetik potans düğmeleri v.s. buralara baktığında sorun olup olmadığını anlayamayacaksan elbette riskli.
Ancak alacağın sıfır üründe de benzer riskler yok değil var daha düşük. Ama en azından işte 2 yıl garantisine güvenip alınıyor. O da bu garanti konusu da tamamen satıcının tutumu ile bağlantılı. Tercih meselesi.

Güzel kardeşim. Araştırmanı daha iyi yapmanı tavsiye etmek durumundayım. İyiliğin için.
Bak burda da solak 4.700-TL

ibanez idare eder neden etmesin. Yani gitardan anlamayan birisi için evet 2. el riskli olabilir. köprüsü gövdesi sapı nut eşik burgu headstock fretler manyetik potans düğmeleri v.s. buralara baktığında sorun olup olmadığını anlayamayacaksan elbette riskli.
Ancak alacağın sıfır üründe de benzer riskler yok değil var daha düşük. Ama en azından işte 2 yıl garantisine güvenip alınıyor. O da bu garanti konusu da tamamen satıcının tutumu ile bağlantılı. Tercih meselesi.
Eyvallah. Güvenilir site olarak zuhal dore bir de mydukkani biliyorum o yüzden buralardan baktim hep hiç diğerlerine yanaşmadım

Geri