2. El elektro gitar buldum kontrol eder misiniz?

Arkadaşlar merhaba öncelikle. 2000 tl bütçeyle elektro gitar arıyorum ve sonunda buldum galiba, gerçekten temiz duruyor. Manyetiklerine kapak taktım diyor ama tam anlamadım kapak muhabbetini. Birde kolu çıkartıp kullanacağım. Tavsiye eder misiniz? İlk gitarım olacak.

İlan açılmıyor cort x1 veya x2 ise bence gereksiz pahalı. Gitarın üstüne boya ve cila vurulmuş bunun sebebini sor mutlaka kendi yapıyor bu boyayı sanırım içerde vuruğu vs kapatmak için genellikle vuruluyor boya. İlk gitarın olacaksa az kullanılmış fabrika çıkışlı oynanmış bir gitar almanı tavsiye ederim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
İlan açılmıyor cort x1 veya x2 ise bence gereksiz pahalı. Gitarın üstüne boya ve cila vurulmuş bunun sebebini sor mutlaka kendi yapıyor bu boyayı sanırım içerde vuruğu vs kapatmak için genellikle vuruluyor boya. İlk gitarın olacaksa az kullanılmış fabrika çıkışlı oynanmış bir gitar almanı tavsiye ederim.
Tavsiye ettiğin var mı? Çok anlamıyorum ilk defa başlıyorum gitara. 2000 e kadar çikabilirim sadece gitar için. Şimdiden çok teşekküler.

Hocam o fiyat bandında sadece cort m200 tavsiye edebilirim. Versatildir. Fr yok sizi ugrastirmaz. Temiz bir tane bulup alabilirsiniz. Paylaştgınız ilandaki gitarı yapan kişi 4-5 tane gitara aynı işlemi yapmış. Bir kusur kapatma amaçlı olduğunu düşünmuyorum ama kesinlikle tavsiye etmem. Custom finishler profesyonel olmadıkça genelde çok çok başarısız olur ki o gitara yakından baktığınızda fotoda, yüzeyin pütür pütür olduğunu net görebilirsinjz. Bu aşırı kötü işçilik hatta işi bilmeyen bir işçilik olduğu anlamına gelir.Ayrıca fabrikalarda kullanılan malzemeler öyle nalbirda bulunabilecek şeyler değil, amatör çalışmalar çalımı da ciddi etkileceyek sorunlsr doğurur. . Temiz bir cort m200 bakın siz

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer gitar almadıysanız ilk gitarınız üzülmenizi istemem ayrıntılı konuşalım
Hayır daha almadım ilginiz için teşekkürler. Sakarya'da ikamet ediyorum izmit ve İstanbul'a gidebilirim. Gitar için çıkabileceğim maksimum fiyat 2000 tl. Ama ne kadar ucuz olursa amfi için o kadar param kalır. Tekrar çok teşekküler.

Geri