1956 Les Paul Standard Pro

Merhaba konuyu doğru yere açmışımdır umarım.
Uzun süredir gitar arayışım yok. Piyasa fiyatları hakkında da yorumlama yetimi kaybettim haliyle.
İlandaki gitar ile ilgili fikirlerinizi, görüşlerinizi alabilir miyim? Sadece fiyatı ile ilgili değil, tavsiye edeceğiniz bir gitar olur mu, benim gözümden kaçan kusurları, eksiklikleri var mıdır?
Üzerindeki p90 humbucker değiştirilmiş sizce bu artı mı eksi mi ?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Fretler değiştirilirken bindingi de kesmişler, gözlerim kanadı. Ayrıca fretlerin çevresinde tutkal kalıntıları görüyorum. Manyetiklerin konumlandırması da hatalı görünüyor. Burguların da gitarla hiç alâkası yok. Yapılan modifikasyonlar başarısız, malesef işçilik de kötü.

Merhaba konuyu doğru yere açmışımdır umarım.
Uzun süredir gitar arayışım yok. Piyasa fiyatları hakkında da yorumlama yetimi kaybettim haliyle.
İlandaki gitar ile ilgili fikirlerinizi, görüşlerinizi alabilir miyim? Sadece fiyatı ile ilgili değil, tavsiye edeceğiniz bir gitar olur mu, benim gözümden kaçan kusurları, eksiklikleri var mıdır?
Üzerindeki p90 humbucker değiştirilmiş sizce bu artı mı eksi mi ?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
Gitarla ilgili değil ama satan kişiyle ilgili yorum yapayım. Emrah Abiyle takas yaptım zamanında ve bence çok dürüst birisi. Genelde gitar fiyatlarında şişirme yaptığını düşünmüyorum adil olmaya çalışıyor.
Gitarla ilgili bilgilere pek hakim değilim başkaları bilgilendirir umarım.

Geri