İzmir 15-18 yaş stüdyoda çalışmak için grup arıyorum

17 yaşındayım izmir'de aktif olarak çalabileceğim grup arıyorum 6 yıldır bateristim rock ,metal ve türkçe rock gruplarına aşinayım. Amacım yanlız değil de grup olarak çalışmak.Grup kurmak isteyen yada eleman arayan varsa iletişime geçebilir 🤘

16 ma giricem bu sene az kaldi çocukluğumda biraz gitar caliyodum sonra tekrar basladim yaklasik 5-6 aydir saymiyorum elektro caliyorum fakat basta olabilir cok fazla egzersiz yapiyorum ondan hızlı ilerledim artik bi grupla calmak istiyorum istersen Instagramdan sohbete gecebiliriz en azindan yalniz olmayız ben yalniz calmaktan sıkıldım

İzmir ksk grubumuza baterist arıyoruz metallica megadeth gibi grupların şarkılarını çalıyoruz bateristimiz hariç herşeyimiz iyi 4-5 tane kendi parçamız üzerinde çalışıyoruz kafana yattıysa bana ulaş not:grup yaş ortalaması 16-17

17 yaşındayım izmir'de aktif olarak çalabileceğim grup arıyorum 6 yıldır bateristim rock ,metal ve türkçe rock gruplarına aşinayım. Amacım yanlız değil de grup olarak çalışmak.Grup kurmak isteyen yada eleman arayan varsa iletişime geçebilir 🤘
selam
† 𝔢𝔰𝔬𝔱𝔢𝔯𝔦𝔠 †
esoteric nu metal ve thrash metal ağırlıklı bir metal topluluğu olma yolunda
alımlar açık İzmir’de bulunmaktayız yaşlarımız 15-18 yaş aralığı düşünürseniz iletişime geçebiliriz

selam, aydın kuşadasında yaşıyorum ama izmire sık sık gelip gidiyorum ve 18 yaşındayım. kendimi geliştirebileceğim, eğlenceli vakit geçirebileceğim iyi anlaşabileceğim bir grup kurmak ya da dahil olmak istiyorum. vokal ve gitaristim ilgilenirsen 05459401898

Geri