Harley benton st 20 hh active sbk

Memnun musunuz? Keske bu taraf boyle olsaydi dediginiz yer var midir? Rahat midir? Onceden Jackson kullaniyordunuz sanirim, ona gore kiyaslayabilirsiniz. :)
Gitar şuan gayet güzel rahat ve tonları o fiyata göre gayet iyi görünüş açısından kişiden kişiye değişir ama bence çok güzel
Ama yüksek bir dip gürültü sorunu vardı götürdüğümde topraklaması kötü dediler 600tl verip hallettim sanırım thomann depoda pek iyi bakmıyor çünkü pick guard çizik içindeydi (üstünde jelatin var) ve toz içinde geldi ama onlar dışında gayet memnunum yanlış anlaşılmasın çok kaliteli gitarlar kullanmadım fiyatına göre yorum yapıyorum

Gitar şuan gayet güzel rahat ve tonları o fiyata göre gayet iyi görünüş açısından kişiden kişiye değişir ama bence çok güzel
Ama yüksek bir dip gürültü sorunu vardı götürdüğümde topraklaması kötü dediler 600tl verip hallettim sanırım thomann depoda pek iyi bakmıyor çünkü pick guard çizik içindeydi (üstünde jelatin var) ve toz içinde geldi ama onlar dışında gayet memnunum yanlış anlaşılmasın çok kaliteli gitarlar kullanmadım fiyatına göre yorum yapıyorum
Harley Benton R-446 Blood Metallic

Sunlari gozume kestirdim de belki alirim diye dusunuyorum. :D Gitar fena degilse ek olarak bu fiyat segmentinde is yapiyorsa daha ne olsun diyebilirim.

çok kaliteli gitarlar kullanmadım fiyatına göre yorum yapıyorum
Ayni sekiliz. :D

Memnun musunuz? Keske bu taraf boyle olsaydi dediginiz yer var midir? Rahat midir? Onceden Jackson kullaniyordunuz sanirim, ona gore kiyaslayabilirsiniz. :)
Jacksonla pek kıyaslayabiliceğimi düşünmüyorum jackson js11 i 15w lık hightone amfi ile kullanıyordum bunu boss katanayla kullanıyorum bence harley benton daha rahat sadece bu kadar söyleyebilirim

Harley Benton R-446 Blood Metallic

Sunlari gozume kestirdim de belki alirim diye dusunuyorum. :D Gitar fena degilse ek olarak bu fiyat segmentinde is yapiyorsa daha ne olsun diyebilirim.

Ayni sekiliz. :D
Gayet güzel gitarlar ama bence bu fiyattaki gitarlarda floyd rosedan uzak durmak daha faydalı

şu thomann veya h.benton türkiye'ye mağaza açsa keşke de denesek şu gitarları aslında bi email atmak lazım en kötü satış yapmasalar bile teşhir mağazası açsalar veya bi marka ile anlaşıp(zuhal-dore gibi) her üründen denemelik 1 adet gönderlerseler özellikle kendi markaları için harika olurdu. yine internetten alırdık. poplar bodyimiş jackson 80'lerde çok kullandı alder yetiştiremeyince bu poplara ödnmüştü, dave mustaine misal poplar fanatiğidir. gitar sesini duymak isterdim 2100+500tl(kargo) da aşırı ucuz bir sayı buna aktif emg veya pasif duncan takarsanız baya randıman verir gibi hoş elime alıp çalmadım patates de çıkabilir ama gofret gövdeli gitarlardan iyidir en azından.

gitar sesini duymak isterdim 2100+500tl(kargo) da aşırı ucuz bir sayı buna aktif emg veya pasif duncan takarsanız baya randıman verir gibi hoş elime alıp çalmadım patates de çıkabilir ama gofret gövdeli gitarlardan iyidir en azından.
Hem ucuz hem cok kotu degil, idare eder diye dusunuyorum. Modifiye konusunda pek fikrim yok. Manyetikler ise gitarin yari fiyati kadar. :D

R446 inceleme videosu, daha yeni bir model sanirsam. ST-20'de fena durmuyor bu R446'da. ST-20'nin alici yani aktif manyetikler. :D Ikisi de tercih edilebilir diye dusunuyorum 3000 TL altinda butce var ise. Hem yeni baslayanlar icin hem az butcesi olanlar bakabilir, yararli bir konu oldu herkes icin.

düşük bütçeli gitarda özellikle emg aktifler çok işe yarıyor aktif emg tonu isteniyorsa kesinlikle deneyebilirler. 2600+2. el emg denk gelirse 4000 tl civarı baya iyi bir gitar olur. özellikle f/p arayanlar için ama keşke olsa da fiziki olarak denesek videolar da bir yere kadar yani.. ben bu arkadaşlara bir ara email atayım bari :D

Ocak ayında Harley Benton Victory almıştım, ufaktan bir inceleme yaptım. Tüm donanımların tamamı değişti, şu an gayet memnunum. Hatta Ltd Dv8-R deki JB yi ona takıp, ondaki DM manyetiği ona aktarmayı düşünüyorum. Belki sizlere de fikir verir.

Ocak ayında Harley Benton Victory almıştım, ufaktan bir inceleme yaptım. Tüm donanımların tamamı değişti, şu an gayet memnunum. Hatta Ltd Dv8-R deki JB yi ona takıp, ondaki DM manyetiği ona aktarmayı düşünüyorum. Belki sizlere de fikir verir.

bu gitarların sadece siyah renk seçeneği mi mevcut siteye girdim ama göremedim galiba :S

Şimdi rahatsız ediyorum ama gitar hakkında kullandığınız zaman içinde noldu yorum yapma şansınız var mı

Geri