Gitar önerisi

Merhaba elektro gitara yeni başlayacağım malum fiyatlar vs en fazla 1700 1800e fln çıkabilirim oda baya zorla amfiyi ileride alırım daha oturmuş bir tarzım yok her türlü şeyi çalmak istiyorum amfi yerine ne kullanabilirim hsh tarzı bir gitar istiyorum galiba çok şey istiyorum ama bir adet buldum adam yanında pena bile vermiyor ama 1.800 istanbulda oturuyorum bildiğiniz önerdiğiniz gitarlar hakkında yardımcı olursanız çok minnettar kalırım

• Konu Sahibi Konu Sahibi
İlgilendiğin için teşekkür ederim yazdığın yazıyı göremedim maalesef platformda yeniyim pek bildiğim bir şey yok ama anladığım kadarıyla gümrükten vs geçerken sorun olmuyor biraz acabilirsen veya linkini atarsan anlaşmamız daha kolay olabilir

başlıkların linkini nasıl ekliyeceğimi bilmiyorum benim profilimde son gönderilere basıp harley benton başlığını sağ üstteki arama bölgesine thomanndan alışveriş yazıp son sayfasını okursan anlarsın

• Konu Sahibi Konu Sahibi
başlıkların linkini nasıl ekliyeceğimi bilmiyorum benim profilimde son gönderilere basıp harley benton başlığını sağ üstteki arama bölgesine thomanndan alışveriş yazıp son sayfasını okursan anlarsın
Dediğiniz konuyu okudum ve gerekli videoları izledim ama galiba bu olmaz çünkü vergi kargo vs çok ugrastirir bir ilan gördüm Manisa'da kargo yapabiliyor İbanez GAX30 elektro gitar !Fiyat düştü! (son 5 gün) - En Uygun Ibanez Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 1038064773 bu gitar hh birde evimin yakınında hsh bir gitar var Washburn WM10V - En Uygun Washburn Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 1043734484 evimin yakınındaki bu bu ikisi için bakarsak hangisi olabilir açıksası alıp uzun yıllar kullanmak isterim zam olduğu sürece ne olacağı belli değil

Dediğiniz konuyu okudum ve gerekli videoları izledim ama galiba bu olmaz çünkü vergi kargo vs çok ugrastirir bir ilan gördüm Manisa'da kargo yapabiliyor İbanez GAX30 elektro gitar !Fiyat düştü! (son 5 gün) - En Uygun Ibanez Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 1038064773 bu gitar hh birde evimin yakınında hsh bir gitar var Washburn WM10V - En Uygun Washburn Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 1043734484 evimin yakınındaki bu bu ikisi için bakarsak hangisi olabilir açıksası alıp uzun yıllar kullanmak isterim zam olduğu sürece ne olacağı belli değil
Bence evinin yanındakini dene zaten hsh istiyorsun ve bence kalite olarak pek değişiklik göstericeğini zannetmiyorum dene beğenirsen al

Öyle yapıcam büyük ihtimal sence hss masterwork başlangıç gitarımı yoksa bu evimin yakınındaki hsh mi adam yanında sadece kılıf veriyordu galiba amfi için napabilirim
Masterwork markasıyla ilgili bilgim yok ama bence washburn başlangıç için gayet iyi olur amfi konusunda bütceni bilemem ama boss katana ya da blackstar Id tvp serisi. Hem pedal masrafı yaptırmaz hemde çok uzun süre işine yarar bence 10-15 wattlık amfilerle başlangıç bile yapılmaz çıkan rezil seslerden 5-6 ay sonra sıkılırsın ve gitaran soğursun tabi üstte yazdığım amfiler fiyat olarak biraz tuzlu

Masterwork markasıyla ilgili bilgim yok ama bence washburn başlangıç için gayet iyi olur amfi konusunda bütceni bilemem ama boss katana ya da blackstar Id tvp serisi. Hem pedal masrafı yaptırmaz hemde çok uzun süre işine yarar bence 10-15 wattlık amfilerle başlangıç bile yapılmaz çıkan rezil seslerden 5-6 ay sonra sıkılırsın ve gitaran soğursun tabi üstte yazdığım amfiler fiyat olarak biraz tuzlu
Biliyorum pcye başlasam fln pahalıya paylaşmış

10-15 wattlık amfilerle başlangıç bile yapılmaz
pek öyle değil... muhtemelen tam bunu demek istemedin ama arkadaş yine de bilgilensin...

pek öyle değil... muhtemelen tam bunu demek istemedin ama arkadaş yine de bilgilensin...

Suanlik amfi alacak kadar butcem yok ona sonra bakabilirim fakat pcye bağlama işini nasıl yapabilirim laptop kullanıyorum onda neler gerekli

Link eklemeyi bilsem ilk aklıma sizin yazdıklarınız geldi

Yanlış anlattım düşük watt kötü olduğunu göstermez ben katanayı 0,5 wattın üstüne çıkarmam bana ilk gitar alıcağımda satıcı zaten bilgisizim diye üstünde sadece gain,volume ve delay olan bir amfi sattı sonra zarar edip sattım bence o kdar düşük ekipmanlar alınmamalı tabi sadece ses çıksın yeter diyen bütçesi düşük olan birine yeter

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim aklıma bir sey takılırsa yazarım iyi günler tekrardan teşekkürler galiba ses kartı alicam yada laptop için küçük usb ses kartlarından alıcam son olarak sormak istediğim bir şey var logitechin eski bir hoperlörü var bende onu bir süre amfi olarak kullanabilirmiyim

forumda ses kartları ve plug-in başlığı var lütfen oku.... usb zımbırtıları her zaman hayal kırıklığıdır, Logitech filan gibi toplama pc seviyesi hoparlörler de gitar için iyi bir fikir değil.... kulaklık kullan daha iyi ... düzgün bir kulaklık tabi, kulakiçi cep telefonu şeyi değil....

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim aklıma bir sey takılırsa yazarım iyi günler tekrardan teşekkürler galiba ses kartı alicam yada laptop için küçük usb ses kartlarından alıcam son olarak sormak istediğim bir şey var logitechin eski bir hoperlörü var bende onu bir süre amfi olarak kullanabilirmiyim
Eski hoparlör bir süre idare eder, onlardan yeterince ibret aldıktan sonra zaten arayışa girince iyice bilgilenirsiniz.

Geri