Catwalk

Gecmiş olsun Necoya!
Valla gerzek insanlar var yani bunu engelliyemiyoruz..
Umarım yakın zamanda toparlanır, büyük gecmiş olsun..
Saklıkent te yalan mı olacak yani?! Umarım yanlış anlamışımdır..

hangi hayvan yapmış ya bunu, işi gücü yok muymuş da neco'nun burnunu hedef almış? hayret bişi.
arkadaşlar çok üzüldüm, elimizden gelen bişey olursa burdayız bilesiniz kardeş grup=) çok geçmiş olsun.

venus-in-furs demiş ki:
saklıkent,roxy,manhattan,cuma ki gölge bu haftalik, yalan oldu evet...
neco toparlansın, bakıcas işte

olsun mehmet sıkma canını, bi talihsizlik olmuş ama daha çook yerlerde çalarsınız=)

bugün oğuzhan'dan duydum olanları.
neco'ya büyük geçmiş olsunlar.moralini bozma abi ve bir an önce toparlanmaya bak!
ipsiz sapsız insanlar dolaşıyor ortalıkda!ne adiliktir bu!

90'LAR GECESİ

YOLCU BAR-Kızılay Ank
20:00'dan itibaren
Klipler, konserler....
6 ytl (ilk içki dahil)

canlı canlı:
JOKER
Kulak pası silecek!

Grubunuza başarılar. :)

Not:
JOKER
Her cuma 22:00 Yolcu (Kızılay-Ank)
Her Çarşamba 23:00 Overall (Güvenlik Cad. Ayrancı-Ank)

hosgeldinis rifat bey, about:blank ilk konseriniz superdi, sarki secimleri ve calis gayet iyiydi, cok umutlandım adınıza, ii bak kendine efeye bi tokat benim icin sagol :)

joker grubuna da opucukler yolluyorus

(...catwalk reconstruction...)

venus-in-furs demiş ki:
hosgeldinis rifat bey, about:blank ilk konseriniz superdi, sarki secimleri ve calis gayet iyiydi, cok umutlandım adınıza, ii bak kendine efeye bi tokat benim icin sagol :)

(...catwalk reconstruction...)

saol mehmetcim valla sen begendiysen iyidir olmustur o zaman gercekten; sevindim valla boyle düsünmene...efeyi tokatliyorum zaten periyodik olarak adam olsun diye :)

su reconst. bitsinde artik dinleyelim yine sizi...hatte beraber calalim vakti gelince...emreden güzel fikirleri duydum benim de hosuma gitti; bende baska fikirler söledim...bilginizeee :) hoscakalinn

evet ODTU Şenliği secmelerini kazanmışız, sevindik, umarim gusel gecer hersey gusel olur

bu arada çarşamba gecesi Manhattan'da TSUNAMI YARDIM Gecesinde yer alıcaktık ama bu olaydan sonra yer alamamistik, herneyse, bir ihtimal cikicaz yine orda neconun durumuna bagli olarak, siz eger tsunami yardimina katkida bulunmak isterseniz oraya gidin belki karsilasiriz orada :) gece,unit,soul project felan da cikicakmis, bi bakarsınız catwalk ta cikar..

ama asıl olarak,

catwalk Cuma akşamı 2 mekanda (alın dönüş size hahah :)

Cuma 22:30-00:30 arası G ö l g e P u b

yine Cuma 01:00-...? arası M a n h a t t a n (24 hour party people gecesinde canli grup olcas, zaten o aksam oraya gidicek varsa bi ara da biz calip o gecenin canli grubu olcas...)

hmmm bir de söyle bir sey var,
sanırım bu haftadan sonra Gölge BAR (pub deil, alt kattaki asil gölge bar) a tasinicaz, cuma aksamlari yine, gelismeleri yazarim zaten duramam :)

peace...

:D
Kutlarız beyler..
Şansızlığın üzerine güzel haberler geldi,
Odtü seçmelerini kazandınız ne güzel..
Çarşamba Tsunami Felaketi İçin Yardım Konseri'ne gelmeyi düşünüyoduk.. Hem hayırlı bir iş yapar hemde kardeşlerimizi tekrar izleme şansına sahip oluruz diye..
Ama Cuma Manhattan daki parti 1gibi başlıyosa..
İlk önce Saklıkent'teki yardım konserine gider sonra geceyi sizle bitiririz güzel olabilir..
Hmm evet evet.. Uzun zamandır adam gibi tüm gece bi atraksiyon da olmuyordu güzel olabilir..
Hem bir insanlık görevini yerine getirmiş hemde kardeşlerimizi izlemiş ve güzel zaman geçirmiş oluruz..
İyi oldu bu umarım bi aksilik çıkmaz..
Haydi iyi çalışmalar.
Görüşmek üzere..
Kendinize çok çok iyi bakın..

Geri