İstanbul Genç yeni bir oluşum

Merhaba ben Ceren konservatuvara hazırlanıyorum aynı zamanda yaklaşık 2 yıldır şan dersi alıyorum. Yazdığım sözlerim ve bestelerim var aynı zamanda cover videoları da çekiyorum. Böyle hem cover çekiceğimiz hem de stüdyoda kayıt alabileceğimiz ,kendi bestelerimizi yapabiliceğimiz bir grup kurmak istiyorum. Müzik sektörünün içinde bi ailem var yani gerek stüdyo bulma gerek single işleri için imkanımız var.
Bana ulaşmak için
Instagram :cerensnmzzzz
Mail : cerensonmezzzz@gmail.com

Lütfen yazmaktan çekinmeyin

merhaba 13 yaşındayım İstanbul Bostancı tarafındayım yaklaşık 6 senedir davul çalıyorum bu yaz iki haftalığına Boston Berklee Music College da yaz okuluna gittim ve London Rock School Drum's da grade 5 sertifikası aldım. Müzik konusunda babamın desteği olduğu için çalışmalara katılmamda bir sorun olmaz. Evde kendi elektronik davulum ve babamın amatör kayıt ortamı var. Performans videolarımın linklerini referans için aşağıda paylaşıyorum ilgilenirseniz bestelerinize eşlik etmek isterim

https://www.youtube.com/channel/UC6zU_AjWa50KaVeDLCkpR8g/videos

tibet tuter (@tuter.tibet) • Instagram photos and videos

77 Followers, 63 Following, 85 Posts - See Instagram photos and videos from tibet tuter (@tuter.tibet)
www.instagram.com
www.instagram.com

Merhaba ben Ceren konservatuvara hazırlanıyorum aynı zamanda yaklaşık 2 yıldır şan dersi alıyorum. Yazdığım sözlerim ve bestelerim var aynı zamanda cover videoları da çekiyorum. Böyle hem cover çekiceğimiz hem de stüdyoda kayıt alabileceğimiz ,kendi bestelerimizi yapabiliceğimiz bir grup kurmak istiyorum. Müzik sektörünün içinde bi ailem var yani gerek stüdyo bulma gerek single işleri için imkanımız var.
Bana ulaşmak için
Instagram :cerensnmzzzz
Mail : cerensonmezzzz@gmail.com

Lütfen yazmaktan çekinmeyin
Merhaba instagramdan yazacaktım fakat hesabınıza mesaj gönderme kapalı sanırım takip ederseniz detaylı iletişime gecebiliriz ig:beratkelessoglu

Geri