Eskişehir grup arıyorum

27 Yaşındayım Eskişehirde yaşıyorum babam düğünlerde şarkı söylüyor 30 yıldır çocukluğum onunla beraber geçti üniversiteden itibaren dışardaydım. Müziği bütün türlerde dinlemeye ve keyif almaya çalışıyorum. Enstrüman öğrenmek istemedim çocukluğumdan beri çünkü çocukluğumda işin çok içinde olmak istemedim özel sebeblerden dolayı. Şuan Eskişehirde bir kurumda çalışıyorum . Şarkı söylüyorum, beraber müzik yapacağım ve müziğin her türüyle ilgilenen daha doğrusu müziği seven insanlarla müzik yapmak istiyorum. Arkadaşlarımla 2 yıl önce bir amatör bi kayıt yapmıştık () bu türle ilgili aldatıcı olmasın başka türlerde de söylemeye çalışıyorum ve seviyorum. Umarım güzel insanlarla karşılaşırım. Herkese merhaba :) Telefonum: 0534 786 10 98 whatsaptan ulaşabilirsiniz

Merhaba..pop ve rock çalıyorum ben.. şu an bş grupla çıkıyorum ama amacım kendi grubumda bu işi yapmak..sahne aldın mı daha önce?? Tecrübe var mı bu konuda bir de sadece vokallik mi?? Enstrüman çalıyor musun??
Benm amacım 3 yada 4 kişi(en fazla) grup oluşturup kendi repertuarımızı oluşturup çalışarak sahne almak..senin düşüncen nedir?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba..pop ve rock çalıyorum ben.. şu an bş grupla çıkıyorum ama amacım kendi grubumda bu işi yapmak..sahne aldın mı daha önce?? Tecrübe var mı bu konuda bir de sadece vokallik mi?? Enstrüman çalıyor musun??
Benm amacım 3 yada 4 kişi(en fazla) grup oluşturup kendi repertuarımızı oluşturup çalışarak sahne almak..senin düşüncen nedir?
Bana whatsapptan yazarsan ya da discordta müsait oldugun bi gün konusursak daha iyi olabilir. 05347861098

Gitarist olarak aynı amacı taşıyorum, hiç sahne almadım çevrem olmadı. Rock, alternatif rock, blues rock birazcık da pop takılıyorum. Hala arayışlarınız devam ediyorsa tanışabiliriz
Instagram: bekirkntt

Son düzenleme:
Geri