Elektro gitar ve amfi önerisi

50 bin bütçe ayıran birinin aşağı yukarı ne alacağına dair fikri vardır... ya da slipknot tarzı için ne gerekecek araştırmıştır ve kararsızlık açısından 1-2 seçenek hakkında soru sorar .... 50 bin lirayı forumda ortaya sorarak mı harcayacaksın? ... ha Katar'lıysan filan bilemem, ya da trol

• Konu Sahibi Konu Sahibi
50 bin bütçe ayıran birinin aşağı yukarı ne alacağına dair fikri vardır... ya da slipknot tarzı için ne gerekecek araştırmıştır ve kararsızlık açısından 1-2 seçenek hakkında soru sorar .... 50 bin lirayı forumda ortaya sorarak mı harcayacaksın? ... ha Katar'lıysan filan bilemem, ya da trol
Kararım var zaten ama emin değilim o yüzden sordum yoksa şunu düşünüyorum

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Distribütörü Zuhal'de 24 bin olan gitarı çiçeksepetinden 33 bin'e mi alacaksın...?

Stok yok diyor ama ara sor bazen hatalı oluyor ekran bilgisi.
Bende o yüzden soruyorum hocam bunu buldum ama emin değilim bir de zaten sadece 1.5 senedir elektro gitar çalıyorum ve hiç bu tarz çalmadım o yüzden hangi amfi hangi gitarı almalıyım bilmiyorum sadece hangi markaların bu türde daha iyi olduğunu biliyorum ama model olarak aklımda net bir şey yok.

50 bin TL fena bütçe değil .. iyi araştır. Aşağıda bilgisayar veya amfi yoluna gidersen fikir verecek 2 başlık var. Gitar için de benzer başlıklar var, forumu karıştır. 50 bin ile çok çok daha iyi gitarlar ve özellikle sert tarz istiyorsan daha uygun gitarlar var. Hatta forumda da çok iyi satılık ilanlarına denk gelebilirsin. Ayrıca markaları biliyorum demişsin ama Slipknot tarzı için ilk akla gelen model kesinlikle Satriani olmaz... sen bilirsin yine de.

Sadece slipknot 'tarzı' çalmak için amfi, gitar almak saçma geldi. Bilgisayarın varsa ses kartı al, amfinin yarı fiyatina (daha az da olabilir) ses kartı bulabilirsin. Daha fazla para verip daha iyi bir gitar alabilirsin.

Zuhal'e karşı özel bir sempatim yok bu arada, benzer gitar ve ekipmanlar Do-re'de de mevcut.
40K para yapıyor, 10K cebinde kalmış olur...

Düşünürsen hepsini 32 bin tlye veririm piyasanın çok çok altına yazdım bu setupla modülasyonlar hariç çıkaramayacağın ton yok.

Düşünürsen hepsini 32 bin tlye veririm piyasanın çok çok altına yazdım bu setupla modülasyonlar hariç çıkaramayacağın ton yok.
Hepsi 33250 ediyor düz 30 yapsaydınız bari

Geri