İzmir Rammstein tribute grubu kurmak istiyorum.

Herkese selamlar ben Hasan Tahsin. Amatör olarak metal müzikle uğraşıyorum ve Rammstein şarkılarını beraber çalabileceğim ticari kaygıları olmayan, öncelikli amacın eğlenmek olduğunun farkında olan grup arkadaşları arıyorum. Gitaristim ve çoğunlukla ritim çalıyorum. Sesimin yettiği ölçüde vokallik de yapıyorum ancak ana enstrümanım gitar. Vokalin illa Till Lindemann gibi söylemesi de gerekmiyor. Bu konuda esneğim çünkü gerçekten zor. Rock klavyecisi bulmak zor olduğu için alt yapı desteği almayı düşünüyorum. Bunların dışında amfi modelleme programları kullanıyorum. Pek çok programda dijital setuplarım mevcut. Gitar tonları konusunda sıkıntımızın olacağını düşünmüyorum. Bu zamana kadar birçok daw programı kullandım ancak uzun zamandır Reaper kullanıyorum ve mixing'den az çok anlıyorum. İlana dönüş yapacak olanların çok iyi olması gerekmiyor, neticede ben de çok iyi değilim. Bence bir ortalama yakalamak yeterli. Youtube kanalımı aşağıya bırakıyorum. Müzikli günler dilerim :)

Son düzenleme:
Merhabalar elektro gitaristim lead ve ritim gitar olabilirim.instagram hesabım _mt6_6
Rammstein ı severim birazcık brutal vokal yapabiliyorum.
İsterseniz yazarsınız iyi günler 17 yaşındayım.

Geri