Ünlü gitaristlerin gitar fotoları

Tom Morello mı berbat gitarist? İlginç. Stili beğenilmeyebilir. Yalnız, teknik çalamıyor zannedilmesin. Örneğin Crazy Train'i note for note çalabiliyor. Yani çaldığı şeyler kendi seçimi ama yeteneksiz ya da çalamıyor demek hiç doğru değil.

3776305725_bc4f251435.jpg

Matt bachand ve gitarı ibanez MBM

Benim gitardan kullanıyor kerata :p

Arkadaşlar yorum yapmadan önce biraz daha dikkatli okusak yazılanları. Morello şöyle gitarist böyle gitarist demişmiyim allah aşkına..

yutup123458 demiş ki:
Tom Morello ve, göğsüne kadar çakip o vaziyette çaldığı için sahnede "bana göre" berbat bir gitarist/gitar profili oluşturduğu fenderi. ...

Yani yaklaşık iki yıl önce demişimki (bugün de aynı şeyi düşünmekteyim);

Ahanda Tom Morellonun meşhur gitarı. Ve bence bu gitarı göğsüne kadar çekip çalarken kötü bir görüntü oluyor.

Nasıl olupda bu yazıdan adamın yaptığı sanatın kalitesine laf söylediğim anlamını çıkartabildiniz anlamadım.

Abarttın sende :D Lütfen dikkatli okuyun felan! Gerginliğe gerek yok ayrıca hiç sevmeyedebilirsin. !

kimse sana; ' olurmu be seveceksin illaki diyemez!'

Öyle müzik magazini yapıyoruz işte maksat muhabbet. :D

Gerginlik yok =) Cuma akşamı olmuş, yarın iş yok, erken kalkmak zorunda değilim, traş olmak zorunda değilim, neden gergin olayımki =)

Maksat muhabbet illaki, zaten başlığıda o amaçla açmıştım. Ama
yutup123458 demiş ki:
Tom Morello ve, göğsüne kadar çakip o vaziyette çaldığı için sahnede "bana göre" berbat bir gitarist/gitar profili oluşturduğu fenderi.
Mesajının altında
Megadeth79 demiş ki:
Tom Morello mı berbat gitarist? İlginç. Stili beğenilmeyebilir. Yalnız, teknik çalamıyor zannedilmesin. Örneğin Crazy Train'i note for note çalabiliyor. Yani çaldığı şeyler kendi seçimi ama yeteneksiz ya da çalamıyor demek hiç doğru değil.
Şeklinde bir mesaj gördükten sonra başka ne yazabilirimki?

Geri