headstock logosunu degistirmek

özalitçilere sorun waterslide logo da olur evde kendiniz yapabilirsiniz youtube için anahtar kelime waterslide guitar logo videolara bakın ona göre tercihinizi yaparsınız.

Printec sulu transfer kağıdı diye arayabilirsiniz. A4 boyutunda genelde. Ama kalın olabiliyor sıradan ev yazıcılarında sıkışma yapabilir. Yakınlarda baskı yapan bir yer varsa orada yazdırmak daha mantıklı.

Vernik transfer kağıdının zamanla yıpranmasını engeller ve korur doğru ama sprey vernik işini bilmiyorsanız hiç bulaşmayın derim. Tam kuruması zaman alır ayrıca ıslak zımpara ve polisaj yapmanız gerek. YouTube a bir bakın öyle girişin bence.

Her decal verniğe uygun değil maalesef. Mesela şu aşağıdaki nitro alkid bazlı verniği gördüğü zaman eriyordu resmen.

Her decal verniğe uygun değil maalesef. Mesela şu aşağıdaki nitro alkid bazlı verniği gördüğü zaman eriyordu resmen.

Tam hangisi olduğunu hatırlamıyorum ama bulunca buraya yazayım. Akrilik vernik kullandım bende sorun çıkarmadı. Nitro yu bilemiyorum tabi. Ama yapı marketlerde satılan sprey vernekler genelde akrilik sanırım.

Evet sizin gösterdiğiniz ürünü almışım. Dediğim gibi akrilik vernik için sorun yok. Arkadaş nitro tipi vernik uygulayacaksa almasın o halde.

Teşekkürler benimde öğrendiğim iyi oldu.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet sizin gösterdiğiniz ürünü almışım. Dediğim gibi akrilik vernik için sorun yok. Arkadaş nitro tipi vernik uygulayacaksa almasın o halde.

cok teşekkür ederim bilgiler icin ama asıl merak ettiğim nasıl bu konu hic açılmamış

Konudan bağımsız vernik tavsiyesi de yapayım o zaman. Ben aşağıdaki vernikle kullanmıştım. Bu decal'de maalesef olmadı, ama aliexpress'ten aldığım çoğu decal'de tatmin edici sonuç verdi. Alüminyum yüzeyde kullandım daha çok. Gerçekten uzun ömürlü..

elinizde logonun pngsi mevcut mu ? internette bulamadım
Konudan bağımsız vernik tavsiyesi de yapayım o zaman. Ben aşağıdaki vernikle kullanmıştım. Bu decal'de maalesef olmadı, ama aliexpress'ten aldığım çoğu decal'de tatmin edici sonuç verdi. Alüminyum yüzeyde kullandım daha çok. Gerçekten uzun ömürlü..

Geri